Wpis z mikrobloga

Powiem wam że Phil Konieczny to największy szkodnik krypto w Polsce. Niestety nie jestem nawet w stanie stwierdzi jakie głupoty on wygaduje, ponieważ nie daję rady obejrzeć żadnego filmiku do końca. Poważnie. Kilkukrotnie próbowałem i zawsze dochodzę do apogeum przy którym wymiękam i wyłączam. Po prostu chyba wolę żyć w nieświadomości.

Krypto Raport i FxMag przy nim to jak Arystoteles i Sokrates przy Krzysiu Kononowiczu. Za niedługo minie chyba rok odkąd ten człowiek zaczął interesować się krypto i z tego co widzę to on się wręcz cofa. Oczywiście znalazłyby się gorsze kanały, ale to jakiś plankton a ten człowiek ma ogromny zasięg i wiarygodność. Podobnego poziomu jest chyba tylko Crypto Disasters, ale to cwaniaczek i zwykły ściemniacz mlm. W Philu gorsze jest to że on wierzy w to co mówi.

Autentycznie nie przesadzam. Kilka razy próbowałem w tle sobie puścić jakieś jego filmiki i nie jestem w stanie strawić tak ogromnych dawek idiotyzmów. Oczywiście Polska scena krypto YT jest na tragicznym poziomie, ale ten człowiek to naprawdę NIEBEZPIECZNY RAK. On nie ma świadomości tego, ale on naprawdę szkodzi ludziom. Nie wiem jak to podsumować, ale on jest wręcz jak jakiś trojan, który ma za zadanie zdezinformować i zaszkodzić.

Najgorsze w tej całej scenie Krypto jest to że nawet ci kumaci ludzie, jak Wilczyński, Bentyn (pomijając niektóre kwestie ma jakąś wiedzę) którzy są nieco aktywni nie reagują na to. Mało tego wygląda to jakby każdy chciał żyć ze wszystkimi w zgodzie i nie mieć konfliktów. Przecież jak był ten protest PCC to oni wręcz przekonywali widzów żeby przyszli twierdząc że będzie Phil, Mike itd. Wszyscy happy ;) Nie chcemy żadnych problemów, lepiej mieć przyjaciół a nie wrogów.

Ja w końcu nie wyrobię to ten kanał YT który jest coraz bliżej realizacji zacznę od armagedonu i bezpośredniego zjechania ich wszystkich. Nie mogę z boku po swojemu gadać i nie reagować na to. Z mojej perspektywy ten człowiek jest tak samo szkodliwy jak naganiacze Dascoina.

Jak edukować ludzi z kapitalizmu, jeżeli obok Karol Marks organizuje wystąpienia i nadaje propagandę? To trzeba unieszkodliwić. On nie robi tego z premedytacją, on chce dobrze i myśli że nie robi nic złego. To obecnie najbardziej szkodliwa jednostka dla polskiej społeczności krypto. On nie ma brakó, on ma błędne przekonania i ich uczy.

Nie ważne czy siedzicie w altach czy w BTC, unikajcie tego człowieka i ostrzegajcie przed nim. Marzę o konfrontacji i jakimś długim live z nim to bym go z miłą chęcią zmasakrował przy każdym zająknięciu aby publika mogła zobaczyć co on reprezentuje. Nie wiem jak inaczej na szerszą skalę wyplewić go ludziom ze świadomości. A reszta tej bardziej kumatej sceny krypto nie reaguje. My nie chcemy problemów, jesteśmy jak wielka rodzina, lepiej mieć przyjaciół niż wrogów, nic nie wiem, zarobiony jestem, nic nie wiem, nic do niego nie mam... Miękkie cipy ( _)

#kryptowaluty #bitcoin #takaprawda
  • 41
  • Odpowiedz