Wpis z mikrobloga

@Norskee: Nie wiem. Wiem natomiast, że po zmianie firmware dynamika jazdy jest nieporównywalnie większa, a jakieś górki w ogóle nie odczuwalne przy mojej wadze (gdzie wcześniej hulajka ledwo dawała radę;)
@Majsterkowo: wg specifikacji ten silnik ma moc chwilową 500W, pewnie jest ograniczony tylko do 250W. W tą bajkę o 1kW bym nie wierzył, nie da się zwiększyć mocy silnika softwarem. A jeżeli ma na serio 1kW to czemu się tym nie chwalić w specyfikacji? Na ukrywanie tej wartości szkoda hajsu - prawdopodobnie więc ma tylko 500W
@Izanagi013: A ja dalej uważam, że zapas mocy w tym silniku jest. Nawet w oryginalnym firmware OFW 1.3.8 chwilowa moc została podniesiona do 550W - czary jakieś? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Druga sprawa - testowałem firmware:
- OFW 1.4.0 (250/550W)
- CFW 1.3.8 (1000W)
- DYoC 1.4.0 (650W)

i na każdym z tych softów było czuć zauważalną różnicę w mocy hulajki (szczególnie na wzniesieniach).
Pobierz Majsterkowo - @Izanagi013: A ja dalej uważam, że zapas mocy w tym silniku jest. Nawet...
źródło: comment_dX17UNGyj3uUoaFpCNOxxnuawVYWQldM.jpg
@Izanagi013: Z tym, że na CFW (1000W) zalecają co jakiś czas sprawdzić ręką temperaturę silnika, bo w niektórych modelach potrafi się grzać na tyle mocno, że istnieje ryzyko spalenia (jeżeli się mocno grzeje, zalecają wgrać CFWw z mocą 850W).
@Izanagi013: Generowałem sobie kilka softów na tej stronie, ale jakoś dziwnie się zachowywały. Jak np. jechałem z górki bez gazu i później chciałem delikatnie przygazować, to hulajka za każdym razem szarpała - jakby najpierw chciała na ułamek sekundy mocniej zahamować, a dopiero później się rozpędzała.