Wpis z mikrobloga

Jakie macie "wyzwania" dla ludzi chcących pograć w #pokemon od nowa?

Jako, że powymieniałem baterie w całej II gen chętnie zagrałbym od nowa w crystale czy goldy. Ale o co mi chodzi z "wyzwaniami"? Ogrywając blue jakiś miesiąc temu dałem sobie warunek, że mogę łapać tylko niebieskie poki, co w sumie może się wydawać głupie ale całkiem nieźle się sprawdziło - ogrywałem grę pokemonami, którymi nigdy wcześniej nie grałem i gra dzięki temu była o wiele ciekawsza.

Czy macie jakieś pomysły jak można zastosować to do II gen? W sensie na pomysł tak jakby nie ma ograniczeń no typ pokemonów, wygląd (np jaszczury), pokemony jakiejś konkretnej postaci, czy konkretna cecha pokemona np ewolucja kamieniem.

#gameboy #nintendo
Kryspin013 - Jakie macie "wyzwania" dla ludzi chcących pograć w #pokemon od nowa? 

...

źródło: comment_aPW9mECag5wurYK9HItnnYSHmUEIMLPp.jpg

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kryspin013: mozliwe, teraz w 3ds rzeczywiscie zlapanie go to bulka z maslem, ale pamietam jak bylem dzieciakiem i ogarnialem takie tips&tricks w necie to zlapanie Celebi bylo niemozliwe
nawet kojarze na jakims forum screeny z japonskich wersji gier, GS Balla, walke z Celebi itp.
ech, kiedys to bylo ;)
  • Odpowiedz
@Kryspin013: Mój ulubiony run w to było jak grałam samymi normalnymi pokemonami. To nie było takie trudne, ale fajnie się kombinowało którego poka nauczyć jakiego ataku. Chce też zrobić jeden run z samymi psami, ale to raczej się nadaje na późniejsze generacje. Pomysł z kolorami zajebisty btw.
  • Odpowiedz