Wpis z mikrobloga

Mirki spod tagów #bieganie #biegajzwykopem Szukam nowych butów do rekreacyjnego bieganie bo moje stare już się rozwalają. Jakieś adidasy za 2 stówki miałem i używałem ich ze 3 lata, były super, modelu nie znam, może w domu później sprawdzę o ile to istotne. Szukam czegoś uniwersalnego do amatorskiego biegania. Tak 2-3x w tyg po 5-10km, czasem jakiś dystans półmaratonu. Biegam na bieżni tartanowej. Ze 2-3x w roku zapiszę się na jakiś bieg, to czasem trafię na asfalt, czasem szuter. Stopę mam raczej normalną, żadne płaskostopie czy coś. Chciałbym coś co mogę przymierzyć w takich sklepach jak decathlon, gosport, martes sport, 50style, sizeer, inter sport. Jak już przymierze to mogę ten sam model zamówić w necie jak będzie korzystniej. Fajnie jakby się po deszczu nie rozkleiły, bo zdarza mi się biegać w taką pogodę. Lekkie i przewiewne, z miękkimi szwami, mam dość dużą stopę (45-46). Budżetu nie mam przewidzianego.
#buty #sport
  • 6
@Vadzior: nie w tych sklepach. Pisze, ze masz takie sklepy w miescie a nie masz takiego gdzie maja bieznie z kamera. Nie chce mi sie wierzyc w taki stan rzeczy i uwazam, ze poprostu jestes leniem i nie sprawdziles ale na mirko poleciales zeby za Ciebie ktos inny zrobil research. Zgadlem?
@bajzelwdomu: Miasto 100tys. Wpisałem w google sklep biegacza + nazwa miasta i tego typu frazy. Nie ma nic dedykowanego bezpośrednio pod bieganie. Tylko te sklepy co wymieniłem i jakieś sklepy sportowe przy rynku z warzywami, tam nie ma nawet wyboru. Jak robiłem research to nigdzie nie analizowali stopy w tych sieciówkach. Chętnie bym to wykonał.