Wpis z mikrobloga

Obalam kolejny mit o Bitcoinie a przy okazji opisuję podstawy działania portfeli determistycznych.

Mity o Bitcoinie #03 - 4% Uzytkowników posiada aż 96% wszystkich BTC

https://steemit.com/polish/@cyberpunkbtc/mity-o-bitcoinie-03-4-uzytkownikow-posiada-az-96-wszystkich-btc

Kolejna pierdoła z głowy i nie będę musiał tłumaczyć ludziom z osobna, tylko będę linkował :P

#bitcoin #kryptowaluty #blockchain
Pobierz
źródło: comment_F7LW2gcMoSpHxsYiQWmWT5L0XrlAQQdq.jpg
  • 21
Ale ja po to robię to na steemicie żeby mi było łatwiej znaleźć. Przecież wiele razy pisałem różne rzeczy po kilkadziesiąt razy różnym osobom. Idiotyzm. Ułatwiam sobie życie ;) Mogę zrobić na wykopie tag, ale musiałbym dodać wszystkie wpisy jeszcze raz.
@cyberpunkbtc: nienawidzę kiedy promujesz steem scam i dajesz im zarobić, Larimer już pewnie jest miliarderem po eosie a Ty mu dalej napychasz kieszenie. Jak będziesz wyglądał kiedy ta piramida zacznie walić się? Ludzie będa wyrzucać Ci, że brałeś udział w tym.
@pawlo74: Ale ja tego nie promuję. Przecież nie robię tego dla tych ochłapów. Gdybym jeszcze pisał często, ja robię wpis raz na jakiś czas ale staram się porządny. To taki wygodniejszy blog z podręcznym spisem, bez gadania jak na wykopie
@pawlo74:

Wypłata $0.28 nastąpi

(0.07 SBD, 0.05 STEEM, 0.09 SP)

za 7 dni


Boooooactwo kuchwa! Warto się starać, steemit sprawiedliwy. Nie masz pleców - jesteś nikim, chyba że będziesz potostremerem.

W dupie mam te grosze, ale jak głosują chajsem to wpis się utrzyma i dotrze do większej ilości osób cały profil. Tak to zaraz zniknie zakopany lepszymi treściami tych którzy byli przede mną na platformie ;D
@pawlo74: Piszę tu i tu. Tam jest porządek z wpisami no i ta grafika....
A najlepsze że prawie cały chajs zdobywasz w ciągu pierwszej pół godziny od publikacji. Wiesz dlaczego? Bo jak ktoś zagłosuje jakimś siankiem na post na początku jak się pojawi to później dostaje część mojego wynagrodzenia za wpis, bo go wypromował - opłata kuratorska. Więc teraz ludzie będą jeszcze chwilę głosować, ale suwak przesunął na 0$ i puste
najlepszym książkowym przykładem tego jak głupie pomysły mają ci ludzie jest eos, to przeszło wszelkie moje oczekiwania, król szitcoinów, przebił nawet eter.


@pawlo74: A widziałęś ten wpis na steemie o EOSie gdzie pisali o tych sądach że zablokowały komuś środki?
To było genialne, najlepsze komentarze. LUDZIE CHWALILI ŻE COŚ TAKIEGO PRZYDA SIĘ W KRYPTO ZE W INNYCH TEGO BRAKUJE!!!