Wpis z mikrobloga

@repiv: tęczowa flaga przy mordzie i od razu wiadomo, że nie ma sensu dyskutować. Pewnie nawet nie zrozumiał odpowiedzi, bo lewak cannot into matematyka, on tylko rozumie takie zwroty jak PATRIARCHAT, RASIZM, DYSKRYMINACJA itp slogany. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@repiv myślę, że gdyby była jakaś żeńska reprezentacja, która byłaby wstanie zakwalifikować się na męski mundial to w drodze wyjątku fifa by ją dopuściła do rozgrywek. Obawiam się, że jednak nawet gra nawet z jedną kobietą w wyjściowej jedenastce na poziomie reprezentacyjnym to jak gra w 10 - handicap
  • Odpowiedz
@repiv kretyński wpis. Przecież logiczne że piłkarze zarabiają dużo bo to tam jest wysoki poziom, a tam gdzie jest wysoki poziom, są kibice, za kibicami sponsorzy itp. a piłka nożna kobiet to poziom 5 ligi okręgowej mężczyzn jak nie niżej.
  • Odpowiedz
@KingRagnar: Moja koleżanka jest 5 w polsce w szachach, jakieś było moje zdziwienie gdy w 5 sparingach wygrałem aż 3 razy. A moje szachowanie ogranicza się do popykania z 3 razy w tygodniu w pracy na kurniku z koreanczykami
  • Odpowiedz