Wpis z mikrobloga

@Kubczak-Nalewaja: Myślisz, że oni patrzą kogo bija? Jeden #!$%@? kto sie napatoczy ten ma problem. Sam #!$%@?łem pare razy przed nimi mimo, iż z Torunia nawet nie jestem. To są ludzie autystyczni. Poza tym ja nie mówie, że wierze pieskowi. Po prostu nie zdziwiłbym się gdyby to była prawda, bo z doświadczenia wiem jakie to są psychole. Oni potrafią SWOJEMU koledze pociąć ryj rozbita szklanką, bo ten przyprowadził na impreze kolesia,
@bednar_WSRH: W każdym mieście środowiska kibiców są ostre a elana, raczej słabo liczy się w środowisku kibiców na arenie krajowej. Piesek opowiadał, że to akcja za jakiegoś typa, który coś w autobusie krzyczał i oni myśleli, że to on. Wali zwykłą ścieme, 30 osób to chyba PKS-em przyjechali pod sklep. Po kontakcie z 30 kibicami raczej liva by nie robił. Odbiegając to elana to zwykłe #!$%@?, przyjechał do nich ŁKS na
@bednar_WSRH: Stale tucznik o tym gada, że elana, elana drużyna kochana i nawet ten jego szczur brat też stale gadał "będzie roz**bany przez elane" to jeszcze gadał gdy mieszkał na U2 i uczestniczył w strumykach. To wszystko są zakłamane czubki, magical nie wyszedł do typa, chociaż na livie przed przyjazdem krzyczał " no i gdzie jest rafonix.. Połamie go" a gdy przyjechał to nawet przez okno bał się wyjść i pogadać
@bednar_WSRH: Gocha wyrwała telefon staremu, który rozmawiał z Marzeną i menelica tej babie kazała zadzwonić po psy na U2, jednocześnie tucznik w kuchni telefonicznie wzywał policje. Mało tego magiczny twierdził, że policji nic nie wspominał, że zniszczyli mu futryne a walikonix pokazał nagranie gdzie gruby gada o tym, że oni napadli na mój dom i rozwalili drzwi.