Wpis z mikrobloga

@Basteq: działa jakby 10GB ważyła, ale gdzie dowiedzieć sie do jakich nadmorskich miejscowości dojade bezpośrednio bez przesiadek? czy musze sprawdzac kazdą opcje jaka mi do głowy przyjdzie...;/
@patryqo: mój błąd, przeoczyłem że chcesz w nocy jechać.

Do Świnoujścia masz nocny co 8h jedzie jak Kołobrzeg to nie wymóg. Chyba że w stronę Gdyni itp, wtedy też w 8-9h dojedziesz. Tam fajny dojazd do nadmorskich miejscowości jest. Pełno busów, autokarów czy pociągiem w stronę Helu.
@patryqo: No faktycznie. Nie ma to jak ciągłość usługi xD. To już lepiej chyba tym PKSem z 20:40. Najtaniej nie jest, ale przynajmniej jeździ się bez opóźnień. W PKSie jeszcze nigdy mi się nie zdarzyło więcej niż 10 minut opóźnienia
@Tr8025: Chciałem wybrać opcje pociągiem ze wzgledu na wygodę podróży i przestrzeń ale miałem zbyt duże oczekiwania co do PKP jednak, 6 lat temu ostatni raz byłem nad morzem pociągiem w miedzywodziu chyba i do miedzyzdroji było o wiele lepsze i szybsze połączenie. Jakiś downgrade zrobili chyba ¯\_(ツ)_/¯
@patryqo: Z tego co czytałem to z połączeniami z Wrocławia w tym sezonie jest bardzo krucho. Ogólnie rozkład wakacyjny pozostawia wiele do życzenia, co widać po zapełnieniu PKSów. Jeszcze niedawno jeździły nimi pojedyncze osoby na wielu kursach, teraz zdarza się zapełnienie ~80%. Szkoda, bo jednak pociągi często były najlepszą i najtańszą opcją. Były ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Tr8025: i toalete masz w miare pod ręką, przejść sie mozesz a w tym autobusie jak masz wiecej niz 175cm to sie petryfikujesz i do kręgarza zaraz trzeba leciec (). W ogole logika PKP, w sezonie #!$%@? pasażerów i trudniejsza komunikacja w wakacyjne rejony ( ͠° °)