Wpis z mikrobloga

#januszebiznesu #olx #nosaczsundajski

O #!$%@? chodzi z ludźmi na olx którzy "nie wystawiają na Allegro" ale mogą wysłać kurierem ? Od zarania dziejów zastanawiam sie czy oni liczą na to ze wyślę pieniądze na ślepo i poczekam aż odeślą przedmiot bez żadnych umow i zabezpieczeń ?

Jak napiszesz ze "może byc bez Allegro - proszę wysyłać sprzęt a pieniążki dośle jak dojdzie" to wielki bunt i oburzenie. Hurr pan mnie chce oszukać - a w druga stronę juz spoko. Jaki to problem wystawić na serwisie na którym zakup jest ubezpieczony i obydwie strony mogą dochodzić swoich praw.

Jak w lesie #!$%@?
  • 7
@animiesiewaz: jest, ale mówimy o rzeczach rzędu 2-3k, wolę dopłacić za prowizję te 100zł i mieć pewność że allegro mi odda hajs jak koleś ucieknie do panamy, albo zadzwonie po policje ( ͡° ͜ʖ ͡°) i będzie inba

Na pewno nie będę słać hajsu na ślepo a potem płakać w "sprawie dla reportera" :

- OSZUKALI MNIE PANIE

- ale czemu pan wysłał pieniądze bez podpisywania czegokolwiek
@uwielbiamnalesniki: No już widzę jak jakiemuś nosaczowi wyślę przedmiot bez gwarancji otrzymania za to pieniędzy, bez umów i zabezpieczeń. Psioczysz na takie zachowanie a sam to chcesz egzekwować z drugiej strony.

Od takich przypadków jest kurier za pobraniem.
@Hipokryta: przecież cały mój post jest o tym żeby wymusić sprzedaż na Allegro gdzie obie strony są zabezpieczone, to janusze sprzedający przedmiot najpierw rządają żebym wysłał hajs na ślepo, ja im odpowiadam tym samym > wyślij przedmiot to ja dam hajs ( ͡° ͜ʖ ͡°) a złoty środek jest przez Allegro