Wpis z mikrobloga

@Patermantis: Tak pomijając już to, to Ćwiąkała jest świetnym dziennikarzem. W zasadzie jeszcze nadal łebek, a odnajduje się w każdej formie. Doskonale pisze, robił kozackie wywiady, zna sporo języków w stopniu nawet wyższym niż biegły, dobrze się go słucha w programach na żywo, w telewizji, czy radiu. No i nawet komentatorem jest niezłym. Czego się ten kujonek nie złapie, to robi to dobrze. Najbardziej profesjonalna feministka jaką znam ( ͡°
  • Odpowiedz
@niggerinthebox: dokładnie, też mnie to razi. W środowisku piłkarskim wszyscy są ze sobą na "ty", zapraszają się na imprezy rodzinne, jeżdżą razem na wakacje. I może nie ma w tym jakiegoś większego zła, ale np. Peszko dzięki temu pojechał na mundial. Dziennikarze otwarcie przyznają, że znają wiele historii, ale ich nie opublikują. Bo przecież nie przedstawią kolegów w złym świetle.
  • Odpowiedz
@oiio: Mam do gościa duży szacunek, z takim wyglądem musiał nie mieć w życiu łatwo. Jeszcze nie zdążysz nic zrobić, nie powiesz słowa, a na starcie już musisz udowadniać, że nie jesteś dzieciakiem, którego można traktować z przymrużeniem oka. Trzeba mieć albo twardą skórę albo duży dystans do siebie (raczej to drugie, żeby nie utonąć w złości i nienawiści do ludzi).
  • Odpowiedz
@oiio: Grałem z nim ponad 10 lat temu w IFQ. Pamiętam jak pisał, że idzie na filologię hiszpańską, bo to lepsza perspektywa niż dziennikarstwo, choć i tak ostatecznie się chyba nie dostał, potem artykuliki na gównoblogu i u Stanowskiego. Teraz jak widzę go w Misji Futbol / słucham w Eleven mam trochę ból dupy, że z lenistwa zostało mi komentowanie meczy na Wykopie. xD
  • Odpowiedz