Wpis z mikrobloga

@cerastes: Używam Adidas Supernova Glide Boost 9 i bardzo sobie chwalę. Znaczna amortyzacja, polecane także dla cięższych biegaczy. Podobno bardzo trwałe, u mnie po 200km nie widać zużycia. Na pochwałę zasługuje bieżnik, gwarantujący bardzo dobrą przyczepność na asfalcie.
@ElkaRokosz właśnie czytałem o tym modelu tylko że o wcześniejszej wersji Boost 6. Dużo pozytywnych opinii zebrał ten model. To że są to buty dla cięższych ludzi to fajne info. ja już na mocnej redukcji ważę obecnie 85kg, a jak wejdę na masę to spokojnie 10kg więcej. Gdzie swoje kupiłaś? Bo widzę że na Alegro są ale jakoś nie mam ostatnio zaufania do jakości produktów tam oferowanych.
@cerastes: Kupiłeś, nie kupiłaś. W sklepie biegacza w Bielsku, 400zł. Na temat wcześniejszych generacji tego buta szerzej się nie wypowiem, słyszałem jedynie od znajomych, że #!$%@?ą się niższą amortyzacją i gorszą wytrzymałością siatki okalającej stopę. O dziewiątce mogę powiedzieć jedynie, że gdybym drugi raz stał przed takim wyborem, kupiłbym je ponownie.
@cerastes: Energy powinny jeszcze silniej amortyzować niż te moje glajdy. Reszta parametrów powinna być zbliżona.
Nie bałeś się kupować obuwia do biegania przez Internet? Ja chyba z półtora godziny przymierzałem i testowałem różne modele nim się zdecydowałem na żywo...
@ElkaRokosz: wysyłka i zwrot jest darmowa. zamówiłem dwie pary swój standardowy rozmiar i o jeden większy. zawsze tak robię i o dziwo rzadko mi się zdarza żebym nie dopasował sobie buta, no chyba że są bardzo wąskie to będę musiał poszukać czego zupełnie innego.
@ElkaRokosz: chciałeś żebym zawołał jak będę po testach, więc wołam. paczka od adidasa przyszła z niemiec po 3 dniach od złożenia zamówienia, więc szybko się uwinęli. jednak te energy boosty okazały się być za małe, odesłałem ale wyższa rozmiarówka przez ten czas się wyprzedała. zacząłem szukać co jest dostępne w moim rozmiarze i znalazłem takie ultra boosty
https://www.adidas.pl/buty-ultraboost-laceless/BB6137.html?forceSelSize=BB6137_630
same buty przecenione o -50%. za pierwsze zamówienie dostałem rabat na 15%, więc
@ElkaRokosz: w kwestii trzymania się stopy nie masz się czego obawiać, buty przylegają bardzo dobrze. o ile nie masz stopy na bardzo wysokim podbiciu, bo kint jest dość mało elastyczny i ściąga mocno, to bierz śmiało. co do rozmiarówki, w energy boost rozmiarówka jest dużo bardziej zaniżona, w tych laceless wystarczy że weźmiesz rozmiar większy i będą idealne.