Wpis z mikrobloga

Jeszcze jeden wpis moralizatorski.
Sytuacja aktualnie wygląda tak:
Zarząd nie ustrzegł się od błędów. Niektóre wołają o pomstę do Nieba. Pewnym jest, że mogło być lepiej, ale biorąc pod uwagę zakres długów jakie odziedziczono po wujku Cupiale i Meresiu, który wyprowadził z kasy 5 baniek o czym wszyscy już zapomnieliście, nie jest aż tak tragicznie.
Jak ściągano zaciąg zagraniczny to jęczeliście wraz z mediami gdzie są młodzi Polacy. Jak ściągamy młodych Polaków, to jęczycie, że walczymy o spadek. Zawsze #!$%@? źle.

Wiecie co ja Wam powiem?
1. Dlaczego nie mamy pełnego stadionu na karnetach jak Widzew?
2. Gdzie jest Muzeum Wisły Kraków, które miało wygrać głosami fanatycznych kibiców w projekcie obywatelskim?
3. Gdzie byliście dzisiaj (bo chyba nie na stadionie)?

Do krytykowania wszelkie mordy są pierwsze a nie poświęcili 5 minut aby oddać głos w budżecie obywatelskim. Tacy ludzie pouczają jak zarządzać klubem. #!$%@? Panie i Panowie, #!$%@?!
#wislakrakow
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Walec: byłem na stadionie dziś, głosowałem na muzeum, karnet kupowałem. To co zarząd #!$%@? z stadionem i carlitosem to jest granda. Zawsze kibicowałem zarzadowi, broniłem ufałem, ale to co #!$%@? to jest jakieś nieporozumienie. Prowadzę swój biznes i gdybym ja #!$%@? taki szajs mam na myśli zatrudnił jakiś ziomków ponad stan (carillo i jego ekipa) to by mnie wspólnik chyba rozniósł na strzępy wiedząc o tym, że mam inne płatności
  • Odpowiedz
Myślisz, że dlaczego normalni ludzie nie chodzą na stadion? Bo #!$%@? zwierzęta rządzą tym klubem. Do ziomka się #!$%@? na piknikach jak gwizdał na ruch. Klub kojarzy się z Miśkiem, handlem narkotykami i maczetami. Jak by jeszcze były wielkie sukcesy sportowe to ludzie może by przyszli, a takt jest pełno lepszych rozrywek. Do puki targetem są kumaci, do tego czasu zwykli Janusze którzy kupują najdroższe bilety nie będą chodzić na mecze. Pod
  • Odpowiedz
To co zarząd #!$%@? z stadionem i carlitosem


@parov_stelar: większość długu za stadion pochodzi z czasów Cupiała/Meresia, więc wina zarządu oczywiscie jest (bo powinni bardziej o to zadbać) ale nie można na zarząd zrzucić całej odpowiedzialności za tę sytuację.

Co do Carlitosa:
1. Carlitos w wywiadzie sam powiedział "Już dawno temu podjąłem decyzję że chcę tu grać", potwierdzają to słowa Sarapaty, która mówi, że ofert było wiele ale Carlitos chciał
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Walec: ale jest info w mediach, że się dogadali na splate w ratach i się później rozmyślili to sorry, ale to jest ultra słabe, jeżeli to prawda tak nie można robić nawet jeżeli kontrahent podkłada Ci kłody pod nogi jeżeli na coś się zoobowiazujesz, a później robisz ich w #!$%@? to sorry, ale no ja się nie dziwię miastu, że tak nas potraktowali, a uwierz mi ekipy, która rządzi miastem
  • Odpowiedz
A idąc Twoim tokiem to jakby Legia rzuciła 100k pln to mamy się na to zgodzić by być fair wobec piłkarza.


@parov_stelar: Teraz musieliśmy. Z niewolnika niema zawodnika. Za pół roku Carlitos podpisałby kontrakt z kim innym a #!$%@? by grał i tyle by z tego było. Chciał iść do Legii, to poszedł. Klub mógł to zablokować i liczyć się, że dostanie za niego 0 zł albo 450 000 euro
  • Odpowiedz
Jak jeździsz tramwajem to szaliki chowasz do plecaka żeby ci się jakis sebek nie #!$%@?ł. Nie ma warunków do kibicowania.


@goras: Ultra słaba wymówka. Po mieście chodzę w koszulce Wisły a tu gdzie mieszkam kibiców jakiejkolwiek krakowskiej drużyny jest promil.
  • Odpowiedz
@goras: @parov_stelar: żeby było jasne - nie stoję murem za zarządem ale powiedzcie mi jedno Panowie - KTO ZA NICH? Co mają #!$%@?ąć wszystko i uciec? Tak to widzicie? Przecież bez nich już byśmy byli w upragnionej przez część kibiców czwartej lidze!
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Walec: nie dopuścił bym do sytuacji by mieć nóż na gardle, żeby sprzedawać jedyne mocne aktywa jakie mam. Jeżeli bym dopuścił do takiej sytuacji to na pewno bym czekał na lepszą oferte, jakby im zależało mocno to by rzucali większą kwota. Przecież to są grosze. Legia dała za pasquato chyba milon euro czy za Sadiku, którego już u nich nie ma.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Walec: jeżeli o mnie chodzi, to gdyby taki szajs #!$%@? łysy z legii co cała Wisła krzyczała, że nie chcemy go w Wiśle, to kibice by go chyba na taczkach go wywiozła. Nie wiem kto za nich nie znam ludzi w Wisle, ale może tak jak @goras pisal, że czas się oderwać od towarzystwa gangusow i może przyjdzie inwestor, albo ktoś z kwalifikacjami by się tym zajął. No bo
  • Odpowiedz
może przyjdzie inwestor, albo ktoś z kwalifikacjami by się tym zajął


@parov_stelar: Tak, Stechert Gruppe ... nikt nie przyjdzie, bo to jest studnia bez dna. Albo oni to powoli ogarną i komuś oddadzą albo to pier%^^$nie do czwartej ligi - skumajcie to w końcu.
  • Odpowiedz
nie dopuścił bym do sytuacji by mieć nóż na gardle, żeby sprzedawać jedyne mocne aktywa jakie mam.


@parov_stelar: po fakcie też tak mogę powiedzieć. Prawda jest tak, że obaj ch*(&&!a wiemy o szczegółach tej sytuacji ale z tego co czytam z wypowiedzi Lopeza i Wisły to już dawno nie było szans na sprzedanie go gdzie indziej.
  • Odpowiedz
@Walec: > a tu gdzie mieszkam kibiców jakiejkolwiek krakowskiej drużyny jest promil.

W Krakowie mieszkasz?

ale powiedzcie mi jedno Panowie - KTO ZA NICH?


Nie manager siłowni miśka i radca prawny. Do zarządzania trzeba zatrudnić kogoś z doświadczeniem w zarządzaniu wielomilionową spółką i znajomością rynku piłkarskiego. Jeżeli chcą pomóc to nie Marzena zajmuje się działem prawnym, a Damian kontaktem z kibolami
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Walec: to co Bragiela nie będzie z potencjalnymi sponsorami? No #!$%@?, a jak z tym zarządem zlecimy do czwartej ligi? Nie wiem na #!$%@? straszyc ta czwarta liga. Mam nadzieję, że w Wiśle nie jest tak słabo bo to by oznaczało, że dwa lata psu w dupę bo wtedy TS uratował przed czwara liga i to by oznaczało, że w ciągu dwóch lat nic się nie zmieniło.
  • Odpowiedz