Wpis z mikrobloga

gdzie trzymasz gaśnice w samochodzie?


@Shajo: trudne pytania zadajesz xD ostatnio na przeglądzie chłop mnie zapytał o gaśnice. A ja zrobiłem wielkie oczy. Prawie 10 lat z samochodem i nie wiedziałem gdzie jest. Dopiero po dłuższej chwili poszukiwań znalazłem :)
  • Odpowiedz
  • 0
@krzysztof-es-545 a na przykładzie tej konkretnej biedronki, przy wejściu znajdują się promocyjne dezodoranty i jakieś rozpałki do grilla + węgiel.

Co w przypadku, podobnym do tego sprzed kilku miesięcy, gdzie jakiś gówniarz dla beki to podpali ?
  • Odpowiedz
@sops: Jeśli dojścia nie będą zastawione paletami, pierwszy uciekający bez problemu te wózki odsunie i nic się nikomu przez nie nie stanie. Nie jest to sytuacja godna pochwały, ale w skali problemów całej sieci ten przypadek jest przez OP-a mocno wyolbrzymiony.
  • Odpowiedz
@mikw: A jak zanim jest kolejka chetnych do wyjscia to gdzie je odsunie? Ci z tylu nie sa zainteresowani wozkiem bo widza tabliczke "wyjscie ewakuacyjne" i napieraja do wyjscia.
  • Odpowiedz
@sops: Wypchnie je na zewnątrz. Gdyby jakiś klient z wózkiem pełnym zakupów akurat oglądał wystawionego obok perwolla- też musiałbyś się z tym zmierzyć. To nadal koszyk na kółkach, a nie kilkusetkilogramowa paleta z towarem.
  • Odpowiedz
@mikw: W jaki sposob wypchnie na zewnatrz jak drzwi zamkniete? Klient raczej nie wjezdza na front do drzwi tylko jest rownolegle wiec wystarczy pchnac w lewo lub w prawo.
  • Odpowiedz
@sops: Skoro nie ma antypanicznej, to raczej mały sklep i nie będzie takiego naporu tłumu, żeby nie dało się przesunąć koszyka. Ale z podobnym prawdopodobieństwem: może przesunąć wózki w stronę perwolla, dojść bokiem i nacisnąć klamkę. Wypycha kolejna osoba.

A trafić się może klient, który akurat nie będzie chciał przeszkadzać innym i wjedzie sobie we wnękę. I do tego ustawi go w poprzek! ( ͡° ͜ʖ ͡°
  • Odpowiedz