Wpis z mikrobloga

@Seeker: Ooo, dzięki za info. To $3 jest worldwide? Taniocha :) Pewnie wziąłeś opcję nr 1 + extra długiego allena? :) Daj proszę znać jak toto się sprawiło i z góry dzięki za zawołanie :)
@Barca: Śrubki dotarły w poniedziałek (jak na wysyłkę za 3 USD to ekspres). Moja opinia:

Ta śrubka + sprężyny JP Reduced Power Spring Kit (69zł) i nic więcej mi nie trzeba. Spust fabrycznie miał około 3.6kg obecnie ma poniżej 2.5kg (bliżej nawet 2kg) i dla mnie więcej już nie trzeba.
@Seeker: dzięki za info. A powiedz proszę co z pre-travelem, wyeliminowany do zera? Reset szybki? Czy zamontowałeś może samą śrubkę bez sprężyn JP i możesz powiedzieć jak to wpłynęło na taki mil-specowy spust bez sprężyn JP?
@Barca: Pre-travelu u mnie nie ma - ale to zależy od konkretnej sztuki broni, nie zawsze da się aż tak podkręcić. Jak się przesadzi to nie można blokady spustu przełączyć.

Bez sprężyn u mnie spust był lżejszy o jakieś 0,5kg + wyeliminowany wspomniany pre-travel.
Jeszcze raz dzięki, sprawdzę dziś w pistol gripie czy na pewno mam możliwość wkręcenia tam tej śrubki i pewnie zamówię - a jak zamówię to dam tu znać co i jak.