Wpis z mikrobloga

Mirki komuś się udało przejść tą spier**nę umysłową, ten jeny koszmar, te pier*ne tortury zwane SLIPPERY CLIMB?
Ja już zaczynam siwieć z nerwów. W pierwszej kolejności przez okno pójdą chyba karta z grą -> pad - > konsola.
Nie wiem, czy ja jestem tak słaby, czy ten poziom tak popier
*ny. Ale kiedyś się świetnie z Crashem bawiłem za łebka.
Teraz po 5 minutach grania jestem na skraju załamania nerwowego... I tak z większością poziomów. A to dopiero jedynka...
#nintendoswitch #crashbandicoot ##!$%@?
Sawo - Mirki komuś się udało przejść tą spier**nę umysłową, ten jeny koszmar, te pier...

źródło: comment_nYtyAz71O6ofKhODiFSFKMboOEmaeW2w.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
@Sawo: czasy się zmieniły, człowiek dorósł, a stare gry są nadal tak samo trudne
po prostu za dzieciaka miało się więcej czasu i zaparcia, by je przechodzić
a obecne gry przechodzą się same, wiec i skill zanikł ;)
  • Odpowiedz
@zapoznalem: Plan był taki, by ograć 1, 2 a potem 3. Plan piekny... ale po jedynce chyba nie będę w stanie nic już grać, bo już zaczynają mi się ręce z nerwów trząść.
@epi: też prawda. myślałem już o tym i kiedyś jednak było inaczej... #goodoldtimes
  • Odpowiedz
@Sawo: Świetna zabawa dla całej rodziny, ojciec #!$%@?. Kobieta mnie uspokaja a ja drę mordę że no #!$%@? nie przejde dalej ni #!$%@? super #!$%@? mogę sprzedać te grę #!$%@? #!$%@? xD Jedno wiem na pewno, dark souls nie kupuje.
  • Odpowiedz
@Sawo: @Papasanbaba: Jak ja was doskonale rozumiem...
Ja nie wiem jak na na psx to przechodziłem za 1 razem na d-pad. Już dawno tak się nie męczyłem przy platformówce, jak widzę filmiki na yt że ktoś przechodzi plansze w 1,5min gdzie ja na niej siedze z 30min to mnie coś trafia...
  • Odpowiedz
@Papasanbaba: Hahaha... tyle dobrze, że mieszkam sam. Ale już momentami tak się drę, że sąsiedzi słyszą na bank.
Ja nie wiem gdzie to ma być słodka platformówka dla dzieci. To są dokładnie platformowe solusly.. a przynajniej jedynka Crasha.
@seta1991: raz czy dwa zajrzałem na YT... nic mi to nie dało. i tak lece na pysk.
@Agnaktor: nie mam pojęcia, ale chyba cała ta wyspa nowa.
  • Odpowiedz
@Sawo: Okej, widzę, że to zwykły poziom. Jeśli zginiesz X razy, to po drodze pojawiają się nowe checkpointy, nic Ci to nie daje? Bo szczerze mówiąc, o ile zapamiętałem go jako strasznie trudny, to tym razem poszło dosyć gładko. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz