Wpis z mikrobloga

Przegrywy, wy to macie dobrze, człowiek musi się męczyć z drugą połówką w jednym łóżku, ciasno jest, przytulać się trzeba i nie ma zmiłuj że gorąco. Trzeba gdzieś wychodzić wspólnie, kino, teatr, koncerty czy restauracje, człowiek normalnie ma już tego dość. Wymiotować się chce od tego ciągłego "kocham Cie". Najgorsze jest to wspólne gotowanie, pełne śmiechu i miłości, te delikatne zaczepki z podtekstem, "przypadkowe" otarcie się o ciebie przy próbie sięgnięcia po majeranek, albo to seksowne spojrzenie przy wyjadaniu kapusty kiszonej, mówiące "no ukarz mnie za ten czyn, dawaj". Zaraz się pewnie zejdą jakieś srogie przegrywy i będą mówić "ale masz do kogo się przytulić, wyzalic no i masz ten mityczny segz" wyzalic to się mogę księdzu lub psychologowi, segz spoko, ale ile można? Jak ja bym chciał tak cały dzień zamulic przed kompem lub konsolą, w ciszy bez świadomości, że w drugim pokoju jest ktoś na kim mogę polegać i być spokojny o to że nie będę sam przez resztę życia. Człowiek takie rzeczy docenia dopiero po tym ja je straci. Nie zalujcie sobie tego życia, które teraz prowadzicie, nie warto go tracić dla kawałka żywego mięsa z mózgiem. Nie jesteście świadomi tego co posiadacie.

#przegryw
  • 70
@NotABigFan: mam, aczkolwiek zgubiłam linka, dokładnie to na to, że w stałych związkach libido kobiet spada o mniej więcej połowę, ale naukowcy nie są w stanie wyjaśnić dlaczego. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Rozważają możliwość, że ma to służyć temu, żeby zatrzymać faceta przy sobie - facet przy chcicy bardziej się napala, jakby dostawał codziennie to by się nudziło i by odszedł do innej. A z ciążą to
@Bellie: Też miałem taką rozkminę jak Ty (musisz być bardzo inteligentna ( ͡° ͜ʖ ͡°) (jak na kobietę ofc) ) tylko miałem nadzieję, że jest poparta jakimiś badaniami. Każdą wielką cywilizację w czasach rozkwitu charakteryzuje uporządkowanie życia seksualnego, widocznie nie bez kozery.

facet przy chcicy bardziej się napala, jakby dostawał codziennie to by się nudziło i by odszedł do innej

Nie to akurat jest chybione.

Ciekawe, że
Eh to prawda, najgorzej jak wspólnie coś gotujecie to za każdym #!$%@? razem kończy się seksem na blacie i potem człowiek głodny resztę dnia


@LM317T: po kilku miesiącach seks na blacie to abstrakcja
prędzej spotkasz sukę jak ją sąsiad na tym blacie wali gdy wrócisz wcześniej z pracy