Wpis z mikrobloga

Pragnę serdecznie pozdrowić sieć gsm #orange - w których to sieci mogę wykonywać WSZYSTKIE połączenia, wysyłać do bólu SMS oraz posiadam internet w ilości nie do przejedzenia - wszystko w abonamencie "za darmo", ALE - jak dzwonię na ich własną infolinię zgłosić AWARIĘ to kasują dodatkową opłatę za połączenie. (°°
#brakrigcz
#zalesie #wpiszdupy #gownowpis #gsm #telefony
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Dardanel: fajnie, ale bez jaj. Dzwoniłem akurat zgłosić, że internet nie działa.
Także jeśli nie miałem konta w ich portalu (bo nie zakładają tego z automatu) to nie dają innej opcji kontaktu - nieodpłatnie. Idąc ich logiką straż pożarna powinna naliczać opłatę, za zadzwonienie do nich ze zgłoszeniem, że np. ratusz miejski się pali. ;P
  • Odpowiedz
@Dardanel: ogólnie to dzięki za protipy, miło z Twojej strony - ale tak zasadniczo to ja tutaj trochę #zalesie i hejtuje #orange. ;) To co robią z opłatą za zgłaszanie im ich własnej awarii to lekka przesada (tym bardziej, że od abonamentu nikt nie odlicza mi okresu za brak działania usługi. :P
  • Odpowiedz
To kolejny, jeśli masz awarię powyżej 24h to pisz na bok@orange.pl o odliczenie kosztów i połączeń z infolinia. Dziala=)
  • Odpowiedz
@krzy_glob: większość operatorów pobiera za to opłaty, bo dzwonią debile typu "nie działa mi internet w telefonie", a nie potrafią skonfigurować sobie urządzenia (komórki) czy włączyć wifi...
Albo innymi debilnymi problemami, typu "modem mi się nie świeci", a nie jest włączony do gniazdka...
Jeśli twoje zgłoszenie jest zasadne, zawsze możesz prosić o zwrot środków. Decyzja jest podejmowana indywidualnie.
  • Odpowiedz