Wpis z mikrobloga

@marta_osa: E tam. Na miejscu męża zostałabym z Tobą. Co to za zabawa bez najlepszego przyjaciela/drugiej połówki. Też mam problemy z kręgosłupem, łącze się w bólu :(
@tamzi serio po paru latach małżeństwa nie byłabyś w stanie odpuścić mężowi na 4 wieczory żeby posłuchał swoich ulubionych zespołów? Nie umieram. Tylko sie poruszać nie mogę.
@marta_osa: Nie chodzi o to czy byłabym w stanie odpuścić. Bez niego bawiłabym się co najmniej #!$%@?, bo nie jest to tylko mój chłopak. Jest moim przyjacielem, kumplem i najlepszym kompanem do spędzania czasu ;) Jeżeli ja bym nie mogła, albo byłabym chora on zapewne wolałby ze mną siedzieć i oglądać seriale na Netflixie niż bawić się bez najlepszego kumpla :)
@to_juz_przesada: Ale gdzie to oceniłam? Bo na razie nie masz argumentów. Czy napisałam gdzieś : "#!$%@? macie podejście", "oh jakie wspaniałe spojrzenie na związek" Nie. Więc nie, nie oceniłam tego ;) Wyraziłam jedynie swoje zdanie i poglądy, ale nigdzie nie oceniłam autorki wpisu, ani jej zachowania, ani jej męża :).
@tamzi: a to myślisz, że tylko napisanie prosto z mostu się liczy? xD takie śliskie sugestie jak twoje są jeszcze gorsze, bo nawet ciężko duskutować z "no porównałam moj wspaniały i idealny związek do waszego z wiadomym skutkiem, zasugerowałam ze twój facet cie chyba nawet nie lubi i wyraziłam swoje współczucie, no ale przeciez nigdzie nie oceniam". paradne xD
i mocno ciotkowe, nie wiem ile masz lat, ale ładnie expisz w