Wpis z mikrobloga

Dostałem się na Informatykę Stosowaną na IMiIP-ie na AGHu. (Na automatyce i informatyce na WEAIiIB oraz na informatyce WFiIS jestem jako kandydat w drugiej turze). Złożyłem także podanie na PK na Informatykę na WMiI oraz automatyke WM.

Iii... nie wiem co wybrać jeśli dostane się na PK, a nie wejdę w drugiej turze na żaden inny kierunek na AGHu.
Pozostać na AGHu? Czy wybrać PK? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#agh #matura
  • 7
  • Odpowiedz
@technik93 byłeś tam, że się tak wypowiadasz?
@OstryKepucz przejrzyj syllabusy i oceń gdzie lepiej, na imipie na AGH licz się z tym, że będzie sporo przedmiotów niezwiązanych z informatyką oraz, że prowadzący mogą nie mieć z nią za dużo wspólnego. Wbijaj na grupę MS AGH na Facebooku i popytaj ludzi którzy tam chodzą najlepiej.
  • Odpowiedz
@technik93, @Misiekbaza Hmm a jak myślicie czy są jakieś szanse na dostanie się w drugiej turze na Infe stosowaną na WFiIS'sie? Miałem 832 punkty :/ (myślałem że ze względu na bardzo trudną maturę z matematyki co była to się dostane...)
  • Odpowiedz
@OstryKepucz jestem na wfiisie, miałem bodaj ~860/70 pkt, nie wiem jak to teraz wygląda z progami, ale jest spora szansa wg mnie, szczególnie, że teraz tam porobili kilka etapów rekrutacji. Pamietaj jednak, że tam też jest stosowana co wiąże się z tym o czym pisałem wcześniej i imipie
  • Odpowiedz