Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
Mirki, przyszedł mi ten Cube od bike4you

Co mogę powiedzieć, #!$%@? - już wolałbym tribana na mikroshicie.
Widelec obdarty strasznie,
Klamki po glebie
Na obręczach są widoczne jakieś kropki w jednej linii co pare centymetrów - świadczy to o zużyciu obręczy?
Przyjechał z uwalonym jak prosie napędem
Same pancerze linek polamane.

Na 90% odsyłam.
W komentarzach zdjęcia.
#szosa #rower #cube #mtb
M.....a - Mirki, przyszedł mi ten Cube od bike4you

Co mogę powiedzieć, #!$%@? - już ...

źródło: comment_rmxpSEFjgUcd8YKRa7ZDFzZ5xKWRSDtQ.jpg

Pobierz
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@galonim: czy ja wiem, paru Mirków brało od tego gościa i było ok. Na plus to że że zwrotem nie ma problemu, kasa zaraz będzie na koncie, kurier popołudniu
  • Odpowiedz
@Myszoskocznia: Wiesz z tymi używkami to różnie bywa. Czasem trafi się coś fajnego ale jak jest złom to żadne foto tego nie odda. Ja kupiłem Treka który wyglądał świetnie ale miał pękniętą ramę przy mocowaniu tylnej piasty. Oczywiście sprzedający o tym nie wspomniał. Czego efektem było urwanie mocowania przerzutki i haka. Koszty naprawy (wraz z rowerem) przekroczyły wartość nowego roweru. Dlatego polecam albo odbiór osobisty albo zakup nowego. Dodam że
  • Odpowiedz
@Myszoskocznia: Heh z ciekawości zerknąłem na fb bike4you. Sprytnie zdjęcia porobili. Niby pokazali stan roweru ale ktoś bez doświadczenia mógł się nabrać. Ja raczej jestem fanem nowych rzeczy bo na używkach można stracić sporo czasu nerwów i pieniędzy. Aczkolwiek nie mówię że jest to reguła.

Ja dorwałem takie cacko w stanie idealnym. Przejechał kilka wycieczek i zimę na trenażerze nie miał nawet ryski. Patrząc na tego cube'a to nowy Triban
  • Odpowiedz