Wpis z mikrobloga

Nie jestem zbytnio przystojny, oceniam się na jakieś 5/10, ale kiedyś już miałem tindera i pary wpadały. Niestety speszyłem się, gdy jakaś dziewczyna do mnie napisała i usunąłem konto. Przyszedł mi dzisiaj do głowy pomysł, aby ponownie spróbować sił na tinderze i umówić się z jakąś dziewczyną, tak spontanicznie, jeszcze na dzisiaj. Plan wydawał się genialny, dopóki nie przypomniałem sobie, że nie potrafię rozmawiać z ludźmi, nie mam nic ciekawego do opowiedzenia i ogólnie już po samym przywitaniu się, wystąpiłaby dłuższa cisza lub żenujące próby podtrzymania rozmowy xD Ehh...
#tfwnogf #przegryw #tinder
  • 9
@sikzmiednicy: W sensie napić się przed spotkaniem czy zaprosić laskę na picie? Akurat alkohol u mnie pomaga tylko trochę i oprócz tego sprawia że mówię niewyraźnie xD
@SzafaGraAwieszakiTancza: Wiem że brzmi to trochę niedorzecznie, patrząc na mirków którzy piszą że przez miesiąc mają zero par, ale u mnie było to może ze dwadzieścia dziewczyn, a ta co napisała, z tego co pamiętam była gruba i średnio urodziwa ¯\_(ツ)_/¯