Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
30 lvl przegryw here, spróbwałem tego słynnego tindera i poważnie po przejrzeniu wielu profili takich jak picrelated odpuszczam sobie szukanie różowej, poswiece sie pracy a jak mnie najdzie na seksy to #divyzwykopem poziom roszczeniowosci i ksiezniczkowania rozowych mnie pokonal, szukajcie sobie dalej chadow i sniadych ksieci

inb4 zaraz jakas rozowa napisze, ze rozowe z tindera to zly material na zone, szkoda tylko ze jakies 90% znanych mi rozowych mialo na jakims etapie swojego zycia tam konto, nie tworzcie z tinderówek jakiejs innej rasy kobiet, taka sama narracje stosuja Niemcy mowiac, ze to nie oni wywolali WW2 tylko jacys mityczni Naziści

#tfwnogf #tinder #rozowepaski #niebieskiepaski #przegryw

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
30 lvl przegryw here, spróbwałem te...

źródło: comment_XZgDo5RW8PONFnAteHykqKDezeThIlvk.jpg

Pobierz
  • 38
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Moze wez sie za siebie, zadbaj o swoj wyglad, rob cos ciekawego. Kazdy moze byc fajnym facetem tylko musi sie postarac. Nawet wzrost nie jest przeszkoda. Jak okazesz sie fajny to zobaczysz ze kobiety wcale nie ksiezniczkuja tylko beda sie o Ciebie starac.
  • Odpowiedz