Wpis z mikrobloga

Szukam jakiegoś warsztatu samochodowego (lub jakiegoś hobbysty z zapleczem) w Opolu lub okolicy, w którym mógłbym ogarnąć przekładnię kierowniczą/wspomaganie (zwykła prosta hydraulika, żadnych cudów) na zasadzie że wjeżdżam podnosimy i robimy (tzn mogę pomagać, wiem za który koniec klucza się trzyma, nie jestem ułomny, po prostu nie mam warunków do zrobienia tego pod domem) - a nie jak to w 99% serwisów "pan zostawi auto, za tydzień sie odezwiemy"

#opole #motoryzacja #warsztat #szukam
  • 4
W Opolu nie ma ale w Krakowie czy Wrocławiu sa chyba warsztaty do wynajęcia na godziny. Żaden mechanik nie będzie chciał twojej pomocy.
(tzn mogę pomagać, wiem za który koniec klucza się trzyma


@hrumque: nie sądzę żeby ktokolwiek chciał Twojej asysty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Shajo nie kasa jest problemem, tylko zostawianie auta w serwisie na tydzien, a potem więcej nowych awarii niż mieli naprawić, bo kazdy uczeń chciał sie przejechać... (auto troche nietypowe)
@Shajo: jedziesz do mechanika i mówisz że pali się ci się i przekładnia ma być wymieniona na już i zapłacisz 3 razy więcej, przecież nikt ci roboty nie rzuci w #!$%@? jak ma do zrobienia o wiele przyjemniejsze i łatwiejsze rzeczy plus wiecej zarobi, a nie przyjeżdża taki pan nie dość że chce patrzeć na rence o jescze panie najusz i zanajlepiej z rabatem XD zapamiętaj sobie takie coś: szybko i