Wpis z mikrobloga

Kuuuurła w takiej Europie zachodniej to jest życie. Kocham nasz kraj, ale tutaj jest zupełnie inaczej. Nawet jak kupisz piwko i wychylisz na ulicy to nikt ci nic nie zrobi a u nas już policja się pojawia bo trzeba wyrobić normę ( ͡° ʖ̯ ͡°) państwo jest mniej antyludzkie i jakos to idzie. No i ceny w porównaniu do Warszawy wcale nie są jakieś mega wysokie jeśli porównujemy średnio wysoki poziom. Jakby moja robota mi pozwalała to bym wyjechał z PL. Pomijam podejście do drugiego człowieka bo to niebo a ziemia przynajmniej jeśli chodzi o usługi.

Ale wiadomo, „HURR DURR IMIGRANTY” i lepiej w polskiej wiosce.

#zalesie #wieden #emigracja #gorzkiezale
WujekRada - Kuuuurła w takiej Europie zachodniej to jest życie. Kocham nasz kraj, ale...

źródło: comment_oOAN3uwBQyTQq9UYtKbSdvv7cwGBBZzd.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
@WujekRada: Nie wszędzie tak jest (z tym piwem). W krajach "piwnych" (typu Niemcy, Austria) są bardziej liberalni jeśli o to chodzi, ale już np. w UK ciężko znaleźć ogródek piwny. Nie mówiąc już o USA gdzie w ogóle niektóre zasady są idiotyczne dla europejczyka. :-)
  • Odpowiedz
@Zhukov: Skoro tak mówisz, to pewnie tak jest tam, gdzie byłeś. Miałem z tym problem w centrum Londynu, Coventry, Warrington. To tyle co pamiętam. Nie mówię że nie ma w ogóle - mówię że nie ma tego tyle, co u nas.
  • Odpowiedz
@motaboy: nie no, nie zaprzeczam, ze tak moze byc w tych regionach, ale zwiedzilem sporo swojej okolicy i bylem w szoku jak duzo tego jest i mialem wrazenie, ze jest tego o wiele wiecej niz w Polsce ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz