Wpis z mikrobloga

- pięć lat
- 50 meczy
- tylko 9 porażek
- dwa awanse do wielkich imprez
- historyczny ćwierćfinał Euro 2016
- faza grupowa mistrzostw świata w Rosji 2018

Mimo wszystko za dużą część tego okresu w historii polskiej piłki należy Nawałce podziękować. Nawet mając w pamięci niedawną, bardzo bolesną, sromotną klęskę na rosyjskich boiskach. Niezależnie od czekającego nas wyboru, nowy selekcjoner będzie miał bardzo trudne zadanie.
DZIĘKUJEMY PANIE TRENERZE!

#pilkanozna #nawalka #polska #reprezentacja #mundial
J.....y - - pięć lat
- 50 meczy
- tylko 9 porażek
- dwa awanse do wielkich imprez ...

źródło: comment_eMKKFG0Ng1ao4TIACv2PPwYThfToARrj.jpg

Pobierz
  • 59
  • Odpowiedz
@John_Fitzgerald_Kennedy: Załamują mnie ci wszyscy krzykacze i hejterzy. Na szczęście popatrzyłem na liczbę plusów jaką dostał ten wpis i liczbę plusów jaką dostali hejterzy. Dysproporcja jest ogromna. Dobrze, że jednak jest aż tylu ludzi, którzy doceniają pracę Pana Trenera.
  • Odpowiedz
szkoda ze te 9 przegranych to w najważniejszych momentach xDD


@zlote-golabki-winiego: Ja #!$%@?, można kogoś krytykować obiektywnie ale po #!$%@? pisać takie głupoty? No po co? I jeszcze ludzie pulsują.

Te 9 przegranych to:
- mecz eliminacyjny z Niemcami we Frankfurcie (przy czym graliśmy jak równy z równym i ta porażka hańby
  • Odpowiedz
@push3k-pro: Chyba inne euro oglądaliśmy. Wygraliśmy dwa mecze po 1:0 i jeden zremisowaliśmy. Następny mecz wygraliśmy w rzutach karnych przy stanie 1:1. To nie jest coś czym można się szczycić bo przypominam były to mistrzostwa europy. Nawałka i szkoleniowcy których wybrał są odpowiedzialni za to co się stało na mistrzostwach, do dzisiaj się staram zrozumieć co siedziało w jego głowie przy chociażby doborze piłkarzy. Gdyby nie Nawałka to byśmy wygrali
  • Odpowiedz
@John_Fitzgerald_Kennedy: Polska przez całą kadencję Nawałki grała gównofutbol w stylu jakiegoś Stoke czy Aston Villi, na Euro było dokładnie tak samo, tylko mieli więcej farta. Za mojego życia Polskę oglądało się przyjemnie raz, podczas eliminacji Euro za czasów Beenhakkera. Wtedy jak #!$%@? taką Portugalię to dlatego, że rzeczywiście grali lepiej, a nie #!$%@? parkowali autobus i modlili się, żeby Lewy coś #!$%@?ął z przodu. Tak długo jak PZPN będzie zatrudniać
  • Odpowiedz