Wpis z mikrobloga

Wg lewaków (nie lewicy):
Zaprowadzanie dziecka do kościoła? Złe, od małego piorą mózg dzieciom, które nic nie rozumieją.
Ubzduranie sobie, że kilkuletni chłopiec jest gejem, robienie mu makijażu i kupowanie damskiej odzieży? To takie postępowe! Dziecko na pewno rozumie swoją seksualność, jak i liczby zespolone, i śmieje się w twarz tym którzy krytykują geniusz swoich rodziców.
Hurr durr
Doskonale pamiętam, jak jeszcze 10 lat temu robienie sobie z dziecka modelki wywoływało falę krytyki. No nic, signum temporis.
#neuropa #4konserwy #r------------------i
  • 39
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

owszem nie powinno sie narzucac dziecku swojego swiatopogladu.


Bo zaprowadzenie kogoś do kościoła to jak rozumiem, narzucanie światopoglądu... chłopie, w Konstytucji masz jasno i wyraźnie napisane: rodzice mają prawo wychowywać dzieciaki wg własnego uznania. Jedyna opcja by w ten czy inny sposób nie "narzucać dziecku swego światopoglądu" to najwyraźniej wysłanie go do domu dziecka. Rodzice są też po to, a może nawet głównie po to, by uczyć swe pociechy odróżniania dobra od
  • Odpowiedz
Ubzduranie sobie, że kilkuletni chłopiec jest gejem, robienie mu makijażu i kupowanie damskiej odzieży? To takie postępowe!


@pizza-eco: no tak, to jest coś z czym naprawdę mamy problem, to w c--j powszechna praktyka. wszystkie te złe geje i lesbijki wmawiają dzieciom, że też som geje!!!!

uwielbiam takie przykłady wyciągnięte z d--y XD
  • Odpowiedz
@Paul_Proteus: wow spokojnie mirku, po pierwsze nie rozmawiamy o prawie rozmawiamy bardziej o tym jak uksztaltowac czlowieka. Jasne możesz go prowadzic do kosciola i to jest twoj wybor ja po prostu uwazam ze nie w porzadku jest mu narzucac jeden kosciol, bo ja uwazam go za ten sluszny. Bogow, bozkow i religii sa tysiace na prawde nie uwazam ze pokazywanie jednego od malego tak aby zalozyl ze to jedyny sluszny
  • Odpowiedz
@Shatter: jezyk nikomu nie szkodzi i jedynie pomaga w komunikacji. Sama instytucja kosciola jest szkodliwa a jesli przyjmiemy ze bog istnieje i pismo swiete mowi prawde to o okrucienstwie boga mozna by pisac bez konca
  • Odpowiedz
@Shatter: ja wiem ze nowe przymierze ale to dalej nie zmienia faktu ze bog jest okrutny. Przeczytaj stary testament ja rozumiem ze te prawa nie obowiazuja ale sa tam fragmenty ktore prawami nie sa a w ktorym bog zsyla niedziwedzie zeby rozszarpaly dzieci i inne takie. Rozumiesz? Mozesz zabic, prawo sie zmieni i nie pojdziesz siedziec ale dalej zabiles.

Nie jest szkodliwe zaczynamy od samych najblizszych mi przykladow, pozniej kilka swiatowych, ale to tylko krotka szybka lista klecona na telefonie:
- kumpla dziadkowie sie wyparli i nie przyszli do niego na slub bo nie bral koscielnego,
- n-----------e dzwonami jak w sredniowieczu,
- mieszanie sie w sprawy panstwa jak aborcje,
  • Odpowiedz
@Shatter: no to zajebiste prawo jak chcesz wierzyc w niespojne bujdy to spoko. Ale przeczytaj stary testament na spokojnie i odpowiedz na pytanie czy ten okrutny byt to jest to czemu chce oddawac cześć i tracic na niego swoje zycie. Tylko tyle.
  • Odpowiedz
@Shatter: na dziwne tory? sam stwierdziles ze to prawo ktore stanowil twoj bog xD

Otoz odpowiedz zagadki dlaczego katolicki bog kazal rozszarpac 42 malych dzieci:
Bo nazwaly kogos łysym xDD

No k---a zajebista moralnosc, no ale to juz nie obowiazuje wiec spoko xD
  • Odpowiedz
Ubzduranie sobie, że kilkuletni chłopiec jest gejem, robienie mu makijażu i kupowanie damskiej odzieży?


@pizza-eco: to jest akurat tak typowo prawackie myślenie. Dasz chłopcu się pobawić "dziewczyńskimi" zabawkami, dasz mu się ubrać w różowe rajtuzki, dasz mu mieć długi włosy = ubzdurałeś sobie że chłopiec jest gejem xDDd

Osobne działy ubrań dla chłopców i dziewczynek to wymysł przemysłu odzieżowego, żeby rodzeństwo różnych płci nie mogło po sobie dziedziczyć ubranek, tylko
  • Odpowiedz