Wpis z mikrobloga

@Veuch: Dasz radę; ja też codziennie alko, ale teraz jestem w kraju, gdzie bardzo ciężko alko dostać więc siłą rzeczy nie piję już 11 dni. Nie ma z tym problemu (o dziwo). Będzie dobrze.
  • Odpowiedz
  • 85
@panczaber nie jestem w stanie zrozumieć jak można pić tydzień,ja bym chyba umarł,2 dni jak pije to potem cały dzień dochodzę do siebie,nie wyobrażam sobie co by było po tygodniu picia
  • Odpowiedz
@atrax15: hmmm, po 2 dniach picia to też dochodzę do siebie dzień albo dwa ( ͡° ͜ʖ ͡°) najczęściej bywała to "umiarkowana" ilość tak aby na wieczór już czuć się dobrze i chcieć zabijać nudę od nowa
  • Odpowiedz
@panczaber e to umiarkowana ilość to nie picie bo zawsze wypijesz tyle zeby się nie upić,picie to picie a nie umiarkowana ilość to albo w jedne albo w druge
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@atrax15: ja się nie upijam 0.5l I piłem codziennie przez ostatnie 10 lat. Nie ma kaca i normalnie funkcjonuje, ale to nie znaczy, że to nie jest uzależnienie
  • Odpowiedz
@blinxdxb no jest to uzależnienie ale mi nie o to chodziło,chodzi mi żeby pić tydzień i codziennie być pijanym. I takiego czegoś sobie nie wyobrażam
  • Odpowiedz