Wpis z mikrobloga

  • 4
@Zendenn stary ja tego nie kupuje. Dostaje sie "wybrane wzory matematyczne" gdzie to jest pelnoprawna legalna"sciaga" i serio idzie zrobic tylko za pomoca niej te #!$%@? 30%. Wiec albo zarzutka albo nie wiem
  • Odpowiedz
@Adamus56: Wlasnie nie zarzutka, chcialbym zeby byla. ;) Odkad zaczalem chodzic do technikum zaczely sie u Mnie straszne problemy z matma, za nic w swiecie nie chce Mi ten przedmiot wchodzic do glowy... (,)
  • Odpowiedz
  • 17
@Zendenn to uwazam ze mozesz miec tzw problem ja to nazywam ciaglosci znajomosci matematyki. Czyli: Wiesz czasami jak cos liczyc robic ale nie do konca wiesz co sie dzieje. Schematycznie: to tak jakby narysowac dluga gruba linie, i zmazac po prostu ja w niektorych miejscach. Czyli powstanie taka linia postrzepiona w sensie w kawalkach. I tu chodzi o to ze to co jest linia to to wiesz znasz a to co
  • Odpowiedz
@Adamus56: No niestety mam tak, ze do pewnego momentu umiem zrobic. I nagle jebs, czarna dziura. Nie wiem co dalej zrobic i jestem zmuszony zostawic dane zadanie/dzialanie.
  • Odpowiedz
  • 3
@Zendenn postaraj sie samemu powtorzyc material z poczatkowych klas tj podstawowka gimnazjum porobic te testy (na necie sa odpowiedzi). Zobaczyc gdzie lezy problem i go od razu niwelowac i wtedy dopiero zaczalbym na Twoim miejscu robic matury. Bo bez solidnych podstaw z lat poprzednich niczego nie osiagniesz niestety.
  • Odpowiedz
@Adamus56: jaa srednio kapowalem matme w tecbazie (5lat temu) jakos pol roku przed matura wzialem sie za nauke i tak mi sie spodobalo ze zakapowalem wszystko i na 97% zdalem podstawe
  • Odpowiedz
  • 4
@Zendenn "Pamietam ze przy funkcjach w gimbazie zaczely sie problemy, a dalej to juz naprawde nie mialem pojecia o czym do cholery na tych lekcjach #!$%@?. #!$%@? jakies wzory, iksy dupiksy, objetosci #!$%@? #!$%@? z tym gownem co mnie to #!$%@? obchodzi"
( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • 2
@Adamus56 rozumiem każdego który nie zdał. Matematyka to jeden z przedmiotów którego poziom w szkole jest bezsensownie wysoki i w tej formie do niczego się nie przydaje w życiu.
  • Odpowiedz
  • 2
@Zendenn mialem to samo i skończyłem studia. Zakuj, zapamiętaj, zdaj i zapij. Trzeba się nauczyć na te 30% i zdać to gunwo. Nie zdziwi się jak za kilka lat wyjdzie ze umiesz matematykę lepiej niż ludzie którzy mieli trójki albo czwórki.
  • Odpowiedz