Wpis z mikrobloga

generalnie gdyby nie to, że powiedziałem ziomkowi, żeby mi dał w ryj jak poproszę go o ogarnięcie fety to pewnie latał bym naćpany bo od wczoraj mam taką ochote na krajuwe, że to szok. ogólnie polecam tak zrobić jak już widzicie, że tracicie kontrole nad jakąś substancją, bo pewnie znając życie z weekendowego ćpania zrobiła by się codzienność, a tak pomimo aktualnego cierpienia, które przejdzie z czasem się nie #!$%@? w to gówno. #narkotykizawszespoko
  • 14
  • Odpowiedz
@AleToNieJa na to jest sposób
Jak zaczyna już lekko ciągnąć do zapalenia, czy fety, to wystarczy po prostu nie brać
A jak już przestaje, to można z powrotem zacząć i tak w kółko xD
  • Odpowiedz
@promajl ciężko jest powiedzieć w takiej sytuacji sobie samemu nie, kiedy ma się ogromną ochotę. Tu trzeba nauczyć się asertywności i każda pomoc, nawet od ziomka jest mega, mega cenna. Najpierw ziomeczek mówi ci nie, potem ty sobie sam. Andrzej to badziewie, robi siekę z mózgu, sieje spustoszenie.
  • Odpowiedz
@surgodteri: wiem, już ponad 2 tygodnie czysty :) przez pierwszy tydzień czułem się zupełnie nie sobą, strasznie schudłem, byłem w #!$%@? nerwowy. nie chce mi się nawet wyobrażać co by było jakbym poszedł w paro tygodniowy ciąg, jak to zazwyczaj bywa.
  • Odpowiedz