Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@bolsonn: Moto ma nfc, jeżeli używasz nfc to Moto, jeżeli nie to przekalkuluj sobie czy opłaca Ci się dopłacać te 250 zl do słabszego procesora (636 w rn5 vs 630 w g6 plus) i do mniejszej baterii 3200 vs 4000 mah, gdzie plusem jest tylko NFC w moto. Ja wybrałbym tańszego redmi note 5. Sam mam redmi 5 plus, kupiłem za 650 3/32 z mediamarkt i jestem zadowolony, 12 godzin SOTu
Motka ma tez lepszy aparat, te swoje bajery z włączaniem aparatu przez pomachanie itp. (całkiem zabawowa rzecz), a bateria w ogóle na miękko trzyma cały dzień+. Ja bym brał moto
@bolsonn Kupiłem w ostatni weekend na szybko Moto g6 plus, bo mój już były telefon (xiaomi Redmi note 4) nagle się wyłączył i nie chce się włączyć. Wisiał ciągle na ikonce MI. Ten sam problem zdarzył się u brata jakiś miesiąc temu (ten sam model telefonu). Szczerze polecam moto, chociaż mam go dopiero chwilę. Jak narazie jestem zadowolony, aparat powala xiaomi, gesty przydatne, bateria nieźle trzyma, system śmiga.
Dzięki, właśnie Motorola ma lepszy aparat, nfc, czysty android, miałem xiaomi rzeczywiście są szybkie ale mam wrażenie że te ich niby pojemne baterie są takie tylko na początku.
@bolsonn z baterią w xiaomi się zgodzę. Długo trzymała tylko na początku. Teraz przy podpiętym telefonie do auta i odpalonej muzyce tylko, bateria lubiła zaszaleć i % leciały..