Wpis z mikrobloga

Mirki, założyłem sobie kartę wirtualną i zwykłą. Próbuje zapłacić przez neta, podaje wszystkie dane, wcześniej wymieniłem odpowiednią ilość waluty w aplikacji i na stronie pokazuje mi się, że karta zweryfikowana pozytywnie a po chwili, że płatność nieudana. Wiecie może co źle robie?
#revolut
  • 13
@Svoboda: Brak jakiejś weryfikacji po stronie Revolut, albo przyjmujący płatność wymaga 3D secure lub czegoś innego w tym stylu? Spotkałem się z tym kupując bilet na prom (chyba w Bergen, w Norwegii).
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@motaboy: podsumowując awarię - ciekawe jest to, że w weekend wykonałem kartą 23 płatności i tylko jedna była problematyczna, przy czym naprawiło się samo dziś rano. To nadal o 12 dni szybciej niż analogiczna awaria w mBanku.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@motaboy: hmm, ciekawe od czego to zależy. Moje wszystkie były zbliżeniowe, miałem w ciągu dnia 1 zwykły timeout i 1 timeout z niesłuszną blokadą właśnie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@motaboy: widziałem, kłóciliśmy się o obsługę klienta :) Mi jakoś wyszło, że używam ich karty jako standardowego prepaida wszędzie i strasznie mi z tym wygodnie. Płacę w sklepach itd, robię większe transakcje i przypału większego niż z bankami nie miałem nigdy, tylko limit 60k już doganiam niestety. Dla mnie to, że jakby co nikt mi nie rąbnie więcej niż tysiaka (bo tyle mam zazwyczaj jak nic droższego nie kupuję), że jakby
@Waspin: Zgodzę się i raczej zupełnie z ich usług nie zrezygnuję, ale jakiekolwiek poważniejsze zastosowania już odpadają. Nawet na zakupy online mam ewentualnie kartę wielowalutową w ING i rachunki w walutach.

Na pewno będę korzystał do wypłat z bankomatów za granicą (bo to na razie to dobry sposób na wypłatę gotówki z karty kredytowej). Ale na pewno ograniczę sumy (Twój wspomniany 1kPLN brzmi sensownie jako takie "maksimum"). I to właściwie wszystko.