Wpis z mikrobloga

@Kryspin013:

System to narzędzie i w dupie mam twoje gadanie.

zacznie się aktulizować przy ponownym uruchamianiu ryzykując brak dostępu do komputera nawet na kilka godzin lub gorsza ryzykując, że system w ogóle nie wstanie.

Na kilka godzin? Serio? Nie wiem, czy ty robisz update z Windowsa 98 na 10 czy co xD
No i z podejściem "mam to w dupie, pstryknę sobie coś w usługach i nie będą mi debile dupy
@cukru: Tylko to zwykle albo Janusze, którzy nie umieją into komputery albo ludzie, którzy znają się aż za bardzo i ingerują w jakieś funkcje systemu.
Jeśli ktoś robi coś z telemetrią a Windows chce zaktualizować coś, co np. ktoś usunął jakimś narzędziem to nic dziwnego, że się to wszystko sypie xD
Nie wiem, nigdy nie miałem z tym problemu a nieraz większy Update Windy mi odświeżył system xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@cukru: a czy ja gdzies napisałem że należy ogarniać cokolwiek przed instalacją update? Nie. Napisałem do głąbów którzy nie potrafią ogarnąć sobie systemu = o niego zadbać w postaci konfiguracji i ustawienia co gdzie jak się chce. W Linuksie bądź w macos wszystko działa zaraz po instalacji? Nie, musisz sobie system ogarnąć i dostosować.

Wszystkie dotychczasowe kompy z których korzystam maja windowsa, i na wszystkich windowsa instalowałem. Od początku korzystania z