Wpis z mikrobloga

Ej ale tak na serio Miraski, pomijając wszystko - Gala FameMMA była śmiszna, ale drugiej części już nie będzie.Organizatorzy wyszli na mega minus na niej.

na sali było może 200 osób (mimo, że Bombel ściemnia, że 1.5k, to wszyscy widzieli na kamerach jakie były pustki). Grubas nawet mikrofonem nie miął kogo zbierać jak odstawiał od Opola do przedszkola. A przypomne, że VIPów i wszelkiej maści darmozjadów z osobami towarzyszącymi było więcej jak zwykłych ludzi.

Policzmy sobie na szybko zyski z PPV, przybliżone. ZAKŁADAJĄC, że sprzedałoby się 10 000 PPV, mamy 150k złotych.

- 8 walk = 16 zawodników. Załóżmy, że każdy z nich dostał 5000 zł, co i tak jest śmiesznie niską kwotą (od której oni muszą opłacić własne składki, podatki i daniny), to już pozbywamy się 80 000.

- ekipa medyczna, panowie z mopem, oświetlenie, opaerator kamery.... ci to chyba pracowali za darmo?

- malik, letni chamski podryw, merhani... po ile zostaje dla nich? po kebabie?

- wynajem hali.

- opłaty na marketing i promocje...

- opłaty na przygotowanie, koszty własne... paliwo, srywo, wszystko.

- a potem trzeba od reszty oplacic podatki itp.

To tak tylko licząc z głowy, tak o z buta. Przecież tylko ślepy nie zauważy, że FameMMA pod względem finansowym musiał dupnąć jak Tytanic. A to zakładając 10 000 sprzedanych PPV - bądźmy poważni, jeśli 20 000 ludzi oglądało u Fabiana, to kto zostaje? Jak Boxdel to ma 20k widowni na livach, około 30 000 to jest ogół polskiej widowni zainteresowanej patostreamerami, i to hojnie licząc.
ł
Podsumowując - FameMMA 2 się nie odbędzie na bank, można screenować.

EDYCJA - zapomniałem o komentatorach + dwóch pajacach na scenie, więc dochodzą +4 osoby do opłacenia

#patostreamy #danielmagical #famemma
  • 36
- opłaty na przygotowanie, koszty własne... paliwo, srywo, wszystko.


@RafonRafonEssa: Tucznik miał dostac 20 kafli, niby wydaje sie to sporo i możliwe ze przesadzone, ale tucznik na sama swoją diete niby wydał 2,5 kafla, no i musieli mu chyba opłacić trenera, a jak nie to ja nie wiem czy przyjmując 5 k wypłaty łucznik połasiłby się pewnie na 2 k na czysto, bo on zasięgów juz nie potrzebuje wiec to mu
Czy Lord Kruszwil, dziecko z anoreksją które może im dało z pare tysięcy?


@RafonRafonEssa: Serio wierzysz, że on cokolwiek im dał? xD
Tak btw to gadasz głupoty, że szok to ztrolowany sam ma z 10-20 tys stałych widzów, a do tego dochodzi Magical, Boxdel i inni, między innymi isamu, xayo, nitro... Nie masz wyobraźni gadając takie rzeczy.
100k PPV wykupionych to jest minimum.

Chwytak, Ad buster, Kruszwil, wszyscy zapraszali na galę,
@Nedkely: 1- wierzysz w to co mówi bombel LOL
2- nie rozumiesz, że to nie sa unikalni widzowie. Widzowie patostreamerów z 80% sie przenikają. Ja np. oglądam wszystkich, więc twoją logiką powinienem kupić 5 PPV. Ja daje +1 view Danielowi, Rafonowi, Bystremu i jeszcze 2 osobom.