Wpis z mikrobloga

@ziomek_szatanista: Łamania Twoich praw obywatelskich. Mircy przedstawiają Ci tu przykłady jakże inne od Twojego... Wykładają na stół argumenty, własne doświadczenia, prawie wykładnię prawa i konstutucji, a Ty dalej swoje... bo ja, bo mnie policja... Nie masz racji i pogódź się z tym. A teraz wstawaj...( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@spwasch: ja #!$%@? zesrałeś się? Jestem w sklepie, przyjeżdża policja, każą mi przestać robić zdjęcia i wyjść. Co robię? Dzwonię po policję (genius). A drugi patrol co zrobi? Przybije piątkę pierwszemu i pomogą mnie wynieść? + mandat za nieuzasadnione wezwanie.

wykładnię prawa i konstutucji

haha haha AAAAAAAAAAAAAAAAAHAHAHHAHAHAHHAHAH
AHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHAHHAHAHAHAAAAAAAAAAAAAAAHHAHAHHHHHHHHHHHH

Weź bo mi przepona spuchnie. To jest polska. Mircy to sobie mogą. Dla mnie to raczej grupa policjantów legitymujących mnie ma rację i
  • Odpowiedz
a ty skąd?


@ziomek_szatanista: miałem na studiach kilka wykładów na temat prawa w fotografii- ochrona wizerunku, prawa autorskie i te nieszczęsne zakazy. Nie jestem prawnikiem, mam dziwny papierek- niby jestem "fotografem".

Na jakiej podstawie Cię wynieśli? Regulaminu sklepu? Boże,jakie to śmieszne xD
  • Odpowiedz
@dqdq1: @spwasch: Kiedyś w lidlu zdarzyło mi się, że kiedy stałem w kolejce ochroniarz przyszedł i kazał usunąć zdjęcia z telefonu. Akurat tego dnia zdjęć nie robiłem, tylko chodziłem cały czas z telefonem w ręku i z kimś pisałem. (wcześniej zdarzało się, że komuś coś wysyłałem na zdjęciu)
Wiedząc o tym, że ochroniarz nic nie może i mimo, że nie robiłem zdjęć, powiedziałem, że zdjęć nie usunę. Ochroniarz dostał piany,
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@HyperX: @potrzebie: @sops: @Namenick: koledzy a podpowiecie jak wygląda trochę inna sytuacja? Kiedy chcę zrobić koledze zdjęcie w centrum handlowym, ot zdjęcie gdzie jest w garniaku oparty o barierkę. W centrum handlowym, na korytarzu a nie w sklepie. I przychodzi ochroniarz mówiąc że jeżeli nie mamy zezwolenia od zarządu to nie mamy zakaz robienia zdjęć. Czy faktycznie można tak zakazać zdjęć? Centrum handlowe to też miejsce gdzie każdy
  • Odpowiedz
@sops: ale masz argumenty. zapomniales ze ruchales mi matke. Wy to wszystko możecie ale jak wam pisze, że za robienie zdjęć policja mnie wyprowadziła ze sklepu to nie wierzycie.
  • Odpowiedz
@ziomek_szatanista: A to spoko dawaj dalej dupy na kazdym polu a potem placz ze Ciebie wykorzystuja.

Nie znajomosc prawa szkodzi a znajomosc pomaga. Sam to pokazales ze nie znasz prawa w zakresie w ktorym sie wypowiedziales i jeszcze sie klociles ze madrzejszy jestes( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz