Wpis z mikrobloga

@sops: Ale za to mam RiGCZ i nie stawiam się do policjantów, jeżeli mówią mi że zaraz użyją wobec mnie siły. Ale ty jesteś kozak jak ten dres co psikał w policję gazem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ziomek_szatanista: Jezeli przedstawiam podstawy prawne ktore maja zastosowanie i ich grozba uzycia SPB zostanie uzyta wobec mnie bezprawnie to ja mam 2minuty bolu na rekach a oni wyjazd ze sluzby( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@sops: Ile było takich kozaków i co? Skończyli połamani w szpitalu, albo nawet martwi. A nagrania nie ma bo akurat coś się zepsuło. I nie dostaną wyjazdu ze służby, bo stawiałeś opór, zachowywałeś się podejrzanie, jak naćpany więc mieli prawo cię spałować i potraktować paralizatorem.No i przecież nic ci się nie stało, mogłeś sam wyjść ze sklepu. A policjant dostanie upomnienie.
  • Odpowiedz
@sops: Wiesz, bałem się, że to przyniesie skutek odwrotny do zamierzonego. Pierwszy patrol się wkurzy, że dzwonię skarżąc się na nich. Drugi patrol się wkurzy, że wezwałem ich do kolegów. Policja to koledzy myślisz, że by coś zrobili? Pewnie mi by się oberwało. Skoro pierwszy patrol twierdzi, że nie wolno robić zdjęć to drugi będzie inaczej?

Zresztą #!$%@? już na poziomie zgłoszenia powinni się zastanowić. Jak w ogóle przyjąć takie zgłoszenie?
  • Odpowiedz
@ziomek_szatanista: Masz racje. Przy pierwszym zgloszeniu juz powinni ogarnac temat. Coz zdarza sie, moze akurat cos sie dzialo i nie bylo czasu. Przyjezdzaja robia Ci dym. Dzwonisz raz jeszcze i mowisz jaka jest sytuacja i dyzurny ma sie natychmiast doszkolic inaczej zostanie zlozona skarga na dyzurnych, interweniujacych do komendanta oraz do prokuratury za przekroczenie uprawnien. Policjant jak slyszy komendant to sra w gacie a jak dolozy sobie do tego wydzial wewnetrzny
  • Odpowiedz