Wpis z mikrobloga

ej wykopki pomóżcie. Okazało się, że moja różowa też lurkuje wykop. Niczego nie świadomy komentowałem i dodawałem rzeczy na #ladnapani #prokuratorboners i takie tam różne tagi. Zostałem wystalkowany i ukarany fochem gigantem. Jako facet to zdarza mi się oglądać dupy i w ogóle, ale czując dozę anonimowości trochę popłynąłem :(

DAJCIE MI MAKSYMALNĄ ILOŚĆ PLUSÓW ŻEBY MOJA NARZECZONA WIEDZIAŁA ŻE JĄ KOCHAM NAJBARDZIEJ NA ŚWIECIE I ŻE JEST NAJPIĘKNIEJSZA NA ŚWIECIE I ŻE CHCE MIEĆ Z NIĄ 20 DZIECI I SKAKAĆ NA BADŻI I ZE SPADOCHRONEM I TAKIE TAM SZALEŃSTWA KTÓRYCH NIE ROBI SIĘ Z INNYMI LUDŹMI. NIECH ZOBACZY JAK BARDZO JĄ KOCHAM I ŻAŁUJĘ LAJKOWANIA OBCYCH CYCKÓW :(

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #rozowepaski #rozowypasek #humorobrazkowy #muchomorobrazkowy
boskizigolo - ej wykopki pomóżcie. Okazało się, że moja różowa też lurkuje wykop. Nic...

źródło: comment_Xkuky66Ra4Rm5E3FAT8J71TkXgUMBfFm.jpg

Pobierz
  • 59
  • Odpowiedz
ŻE CHCE MIEĆ Z NIĄ 20 DZIECI

@boskizigolo: oj, oby dziewczyna uciekła, chcesz ją rozepchać, zrobić zwisy z cycków i potem pewnie będziesz porównywał do tych z #ladnapani i jej wypominał, że tak nie wygląda, i będziesz mówił, że oglądasz, bo ona zaniedbana i nie masz na co tam patrzeć ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°
  • Odpowiedz
Gdybyś nie obejrzał się za inną od czasu do czasu i nie rozmawiał o kobietach w męskim towarzystwie nie był byś facetem. Taka prawda.
  • Odpowiedz