Wpis z mikrobloga

A'propos moich żali na #revolut , które wylałem tutaj: https://www.wykop.pl/wpis/33286161/przeprosiny-to-jest-naprawde-absolutne-minimum-teg/

Dzisiaj zamiast mi zwrócić dwie transakcje które u sprzedawcy ukazały się jako "odrzucone" a mnie zostały ściągnięte (co zapowiadali, bo ponoć ju zjest wszystko OK) - dziś ściągnęli mi jeszcze 30 SEK za kawę - która również była widoczna jako "odrzucona". "Wspaniała" i "GODNA ZAUFANIA" firma.

#zalesie #banki
  • 7
@TymRazemNieBedeBordo: Zgadza się. Pierwszy wystąpił wczoraj. Ja w ciagu miesiąca wydałem via Revolut jakieś 7kEUR (delegacja w Norwegii). Powtarzam - mój ewentualny stres który bym przezywał, gdyby mi pobrali za hotel 4kEUR u sprzedawcy widniałoby to jako "odrzucona" nie jest wart ewentualnych zysków.
@JcL: A niby dlaczego? Pisałem już w jaki sposób będę tego teraz używał - do wypłaty pieniędzy z bankomatów na niewielkie kwoty. Głównie z karty kredytowej. Jeśli do tej pory na mnie zarabiali, to od tej pory będą tylko tracić.
@motaboy: U mnie podobnie... wczoraj kupowałem jakieś pierdoły z aliexpress. Jedna transakcja przeszła, kolejna została odrzucona, próbuję jeszcze raz, nie wiem nawet co się dzieje, bo ani w aplikacji nie została zarejestrowana, ani sprzedawca nie dostał kasy.. gdy chciałem ją ponowić to wyskoczyło mi, że brak środków na koncie (powinno być jeszcze parę złotych) W aplikacji saldo wgl, mi się nie zgadzało, ale myślę sobie, poczekam do jutra. Dzisiaj zaglądam a