Wpis z mikrobloga

Dlaczego zamiast robić PPV które nie pykło, poprzez słabe zabezpieczenia jak i retransmisje. Nie zrobią własnego darmowego, oficjalnego streama z przewijanymi donejtami na dole ekranu? Rozumiem, że mniej profesjonalnie ale licząc, że takiego oficjalnego streama oglądałoby +- 100k osób pieniądze z donejtów pokryły by galę normalnie. No chyba, że chłopaki liczyli na 100k osób * 15zł = 1,500,000 zł z samego PPV co jest niestety nie możliwe.
#famemma
  • 13
@bigbadandwrong: hej, PPV wypaliło, oglądalność była bardzo dobra. Dzięki temu możemy zorganizować kolejną galę. Z donate zarobilibyśmy co najwyżej tyle, aby pokryć koszta hali czy też ochrony. Tylko to boli jak wkładasz w coś całe serce, a popularny twórca robi restream... Wiem, że mamy tutaj wielu hejterów ale chciałbym Wam podziękować za pomoc, Wasza krytyka bardzo często jest konstruktywna. Następnym razem postaramy się, aby było jeszcze lepiej. /WG
@bigbadandwrong: „Po dokonaniu transakcji odbiorca przelewu automatycznie informowany jest o otrzymaniu płatności, przez co zamówienie może być przez niego błyskawicznie zrealizowane - bez oczekiwania na księgowanie transakcji między bankami.” Jeżeli chodzi o ppv u nas to było instant
@Dusha: a wiesz jak to wygląda? Bo ja widziałem i niema porównania do tego co było na #famemma
Na YT nie możesz oglądać 2 kamer na raz przełączając sobie z której leci audio. Nie ma trybu picture in picture. To że możesz nadawać dwie transmisje na jednym kanale to nie to samo.