Wpis z mikrobloga

Kurde z każdym kolejnym dniem coraz bardziej mi się wydaje, że będziemy mieli nowe ath jeszcze w tym roku.
#bitcoin
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mateuszh443: nawet nie zdajesz sobie sprawy jak każda krypto jest ostro skupowana, ty tego nie widzisz bo pewnie nie siedzisz przed wykresami i nie potrafisz analizować pewnych rzeczy, tylko skupiasz się na tym, że cena spada
  • Odpowiedz
@Drakii: bo coraz więcej krypto posiadają duzi gracze nastawienie na long term , a oni nie pchają ceny do góry tylko stawiają ordery dlatego wzrosty i spadki są coraz łągodniejsze, bo coraz mniej krypto posiadają gracze nastawinie na short term i trading, a coraz więcej duzi inwestorzy nastawienie na long term, w pewnym momencie ilość krypto w rękach tych pierwszych będzie tak mała, że nie spowodują kolejnego niższego low, i
  • Odpowiedz
@Drakii: mam wykresy ale nie będe ci się tu rozposywał na temat wszystkich wskaźników jakimi się kieruję bo zwyczajnie mi się nie chce, do tego dochodzi jeszcze wykres dominacji btc etc.
  • Odpowiedz
@r123: zawsze moźna kupić teraz ale teraz mało kto chce bo ludzie się boją, ludzka psychika tak działa, ludzie są chciwi, mimo że teraz cena jest niska to większość bardziej się teraz boi kupic krypto niż w okolicach grudnia, to duzi gracze nie powoduja wzrostów ani tylko kładą ordery jak cena spada, to plebs sam siebie nakręca, kupując w momencie wzrostów ceny dodatkowo ją jeszcze podnosisz nakręcejac w ten sposób
  • Odpowiedz
@Drakii: i większość w momencie zakupu znacznie bardziej zwraca uwagę na prędkość wzrostów niż na ceną po jakiej kupuje bo chciwość ich napędza a największe wzrosty są przed samymi szczytami
  • Odpowiedz