Wpis z mikrobloga

@tomekwykopuje: xDDD
Hiszpania: Graczy Realu 4 (3 po zmianach), Graczy Barcelony 3 (4 po zmianach). Bramka dla Hiszpanii zamieszanych dwóch graczy Realu. Bramka dla Rosji, zamieszany gracz Barcelony. Tak odpadli przez graczy Realu...
Uważać, że Modrić wyrzucił Chorwację to tak samo głupie, jak powiedzieć, że Mesi nie strzelając karnego wrzucił Argentynę do trudniejszej części drabinki.
Masz straszne kompleksy. Czasami odnoszę wrażenie, że bardziej cieszy Cie porażka Realu/graczy Realu niż zwycięstwo Barcelony/graczy
@w01t3k
@adzioq Opierasz środek pola na graczach Realu, co jest najważniejszym przedział boiska dla Hiszpanów, nie było gry, Isco i Asensio nic nie kreowali, jeśli dla Ciebie Hiszpania to drużyna która z Rosją ma wygrywać 1:0 to proszę Cię. Pique popełnił wielki błąd, ale nie w kluczowym momencie meczu, Hiszpania miała dużo czasu, a taka ekipa musi to odrobić
@tomekwykopuje: A teraz fakty: Środek pola Hiszpanii to Busquets, Koke i Isco (Barcelona 1:1 Real), po zmianach do środka doszedł Iniesta. Isco był najlepszym graczem Hiszpanii, zarówno w tym meczu jak i na całych mistrzostwach, jeżeli uważasz, że nic nie kreował to nie mam o czym z Tobą rozmawiać, bo to nawet nie jest subiektywna opinia, a kompleks gracza Realu (z Asensio zgoda).
Wygrywasz 1:0 z drużyną, która cały mecz zamierza
@w01t3k: Pelna zgoda, tomeczek to podczlowiek i masz racje - bardziej cieszy go przegrana Realu/graczy Realu niz barcelony/graczy barcelony.

Wszystkie zle robia gracze Realu, ale gracze barcelony to istna poezja i zawsze sa najlepsi (nawet pike, ktory postanowil, zagrac sobie w siatkowke w swoim polu karnym)
@w01t3k Ale co ty chcesz mi wmówić, ja nie oceniam całego turnieju Isco bo był świetny, tylko dzisiejszy mecz. Busquets jest DM, ma rozrzucić piłkę, podać do rozgrywającego, zamknąć środek pola, robił to dobrze. Ja nie napisałem "kluczowy moment meczu" tylko "w kluczowym momencie meczu" - chodzi o czas, w 80 minucie taki błąd ma wieksza wagę niż w 40. Co do Iniesty to wszedł i zagrał 3 kluczowe piłki w pole
@tomekwykopuje:

Ale co ty chcesz mi wmówić

Pokazuje Twoja Hipokryzję.

ja nie oceniam całego turnieju Isco bo był świetny, tylko dzisiejszy mecz

Isco był najlepszym zawodnikiem Hiszpanii dzisiejszego meczu, podrzuciłem Ci obiektywne źródła.

Busquets jest DM, ma rozrzucić piłkę, podać do rozgrywającego, zamknąć środek pola, robił to dobrze

Był poprawny i to tyle. Zresztą otrzymał najsłabsza ocenę, ze środkowych pomocników.
@w01t3k Nie jest, bo możesz mieć piłkarza który rządzi w środku pola,a nie zalicza jakichś kluczowych statystyk algorytmy i dostanie słaba ocenę, tak samo jest z obrońcami, jeden może zawalić a oberwie się również drugiemu który rozgrywał bardzo dobre spotkanie, to nie jest w ogóle miarodajne