Wpis z mikrobloga

Zapewne jest tu sporo mirków z #barnsley i okolic którzy pracują lub pracowali w #asos

Fajnie by było jak byście napisali kilka słów jak wygląda praca tam.
Może jakieś miniAMA pod tym wpisem?

Jaka jest atmosfera? Jak z przerwami? Czy angielski B1 styknie?
Interesuje mnie absolutnie wszystko.

W tym miesiącu wbijam do Barnsley i prawdopodobnie tam uderze w pierwszej kolejnosci
Pobierz TojaLeclerc - Zapewne jest tu sporo mirków z #barnsley i okolic którzy pracują lub pr...
źródło: comment_DmDt6Bm0z6Z7nF139PIWhLOiDupgVQ83.jpg
  • 19
@To_ja_Leclerc: Pewnie trochę nieaktualne, ale 2 lata temu robiłem tam przez 3-4 tygodnie (już nie pamiętam dokładnie). Wiem, że teraz jest inna agencja, ale u mnie na picku było tak:

jak wygląda praca tam

Rano przyjeżdżasz autobusem 10 min przed rozpoczęciem pracy i przechodzisz przez 1 bramkę do "szatni", gdzie nie masz swojej szafki, bo nie, ale obiecują, że kiedyś ci przydzielą. Zostawiasz rzeczy (plecak z telefonem) gdziekolwiek i liczysz na
@To_ja_Leclerc: jesli nie potrafisz lawirowac w tym systemie jak co niektorzy i sie #!$%@? z kilkoma pickami na godzine to bedziesz robil i robil a im zawsze jest malo . Ogolnie robota siada na psychike , taki rok 1984 Orwella troche . Niby placa przyzwoicie na nockach ale nie warto uwierz . Dobra opcja jest posiedzenie tam kilku miesiecy na poczatku majac #!$%@? a potem przeniesienie sie gdzie indziej .
@Nobody jest lepiej jezeli chodzi o jakosc pracy a i stawki sa lepsze. Kwestia nie dania sobie wejsc na glowe i egzekwowanie swoich praw. A obecnie z tym lepiej jest