Wpis z mikrobloga

Dzisiaj na sąsiedniej dzialce widziałem typowego dynamiczniaka ze swoją księżniczką i kumplami, gurwa jaki to był piękny widok on skacze, tańczy koło niej jak #!$%@?, opowiada jej dowcipy, śmieje się ze znajomymi, piją piwska a p0lka co? wlepiona w telefon, pewnie pisze ze swoim chadem, albo beta orbiterem, dynamiczniak chce ją pocałować to się #!$%@?, odepchneła go i kazała #!$%@?ć ( ͡º ͜ʖ͡º) P0lki p0lki co wy w sobie macie wytaminki nasze? chyba tylko ponurą twarz, kamienne serce, zj..any charakter, a podobno to my jesteśmy #!$%@?. P0lskie dziefczyny majo najwięcej wytaminy
Chyba faktycznie lepiej szukać gdzieś indziej, bo w tym kraju trafić na normalną różową graniczy z cudem. Wieczne wypominki, sprawdzania, zero czułości, klótnie, a potem wrobi Cie w wychowywanie brajanka, syna chada ktorego zrobiła na boku i pies pogrzebany.
#rozowepaski co tam powiecie? może tak nie jest :)
Beciaki w związkach dupa cicho, bo za swoją księżniczke wskoczyliby w ogień, a ona po 4 latach związku przy pierwszej lepszej okazji skoczyłaby na chada
#przegryw #tfwnogf #stulejacontent #logikarozowychpaskow
  • 16
  • Odpowiedz
@przegrywanieToMojaPasja: @Nie_wiem_juz_nic: mam kuzyna, który jest z różową która go jawnie zdradza z szefem na delegacjach, a ten jej kupił samochód, mają dwoje dzieci, z czego jedno nie jest do niego ani trochę podobne, mieszkają ze sobą już 5 lat. Każda p0lka jest siebie warta, każdy normik i dynamiczniak to debil i skonczony idiota pozwalając na takie coś.
  • Odpowiedz
@Nie_wiem_juz_nic: Ja nie lubie przybywać z ludźmi sam na sam w ciszy a co dopiero słuchać ich #!$%@?... Czasem mam ochote #!$%@?ć takiemu normickiemu wysrywowi, żeby zamknął morde, bo #!$%@? mnie obchodzi co robił, z kim, ile wypił... Jak jeszcze zacznie opowiadać te swoje heheszki, to w środku się gotuje...
  • Odpowiedz
@kameleon321: No też nie chodzi o brak seksu...Sam mam podobne problemy i po prostu rozmawiam z ludźmi o pierdołach bo to sprawia że mogę funkcjonować w społeczeństwie,co najgorsze ludzie mnie lubią bo jestem oczytany(Nie mylić z inteligencją) i lgną do mnie i chcą o tych pierdołach rozmawiać...
  • Odpowiedz
@Nie_wiem_juz_nic: Po prostu nie lubię rozmawiać z ludźmi, bo wiem że lepiej czuje się sam ze sobą, i nigdy się to nie zmieni, nigdy nie będziemy się przyjaźnić itd itd... Ale tak frustruje mnie to, że nawet patologią interesują się różowe i same lgną do nich jak do jakiegoś miodu, osobiście znam typa w wieku 20 lat, który nie ma 3 jedynek ( chodzi o zęby) codziennie pije za sklepem, pracuje
  • Odpowiedz
@kameleon321: U mnie pod sklepem stoją pijusy,nie mają nawet na kromkę chleba,ale przy większości stoi jakaś różowa patuska.Może po prostu nie poznałeś kogoś z kim nadawałbyś na tych samych falach,ja dużo takich osób poznawałem,ale ich odrzucałem przez swój #!$%@? non-konformizm,czułem się lepszy bo w sylwestra nie uchlewałem się tylko czytałem biografię Forda heehheheh..
Jaki #!$%@? głupi byłem.Dzisiaj mam ostatni dzwonek żeby skorygować swoją drogę życiową.
Jak poznasz kogoś spoko to się
  • Odpowiedz
dynamiczniak chce ją pocałować to się #!$%@?, odepchneła go i kazała #!$%@?ć

nawet patologią interesują się różowe i same lgną do nich jak do jakiegoś miodu


@kameleon321: ty chociaż widzisz, że to co piszesz się kupy dupy nie trzyma? dx
  • Odpowiedz