Wpis z mikrobloga

Towarzysze i Towarzyszki!
Sprawa jest. Potrzebuję jutro miejsca gdzie w ciszy i spokoju będe mógł usiąść i popracować na moim laptopie. Potrzebuję: internetu (lub po prostu, żeby tam był zasięg to skorzystam z neta z telefonu) oraz koniecznie gniazdko z prądem, żeby mój leciwy laptop miał skąd czerpać energię.

Problem jest taki, że muszę pracować nad czymś co zajmie mi najkrócej 4h, a zacznę najszybciej o 18:00 także idealnie by było, żeby obiekt ten był otwarty do dosyć późna...

Znacie takie miejsce w Gdańsku? Któraś biblioteka jest do tak późna otwarta? Może jakaś kawiarnia?

Mirki i Mirabelki ratujcie.

#kiciochpyta #gdansk #trojmiasto
  • 11
@fejkowy: MEGA! Nie miałem pojęcia, że jest tam taka przestrzeń. Wiesz jak to tam wygląda? Duże mają obłożenie i trzeba sobie rezerwować jakiś stolik czy mogę raczej po prostu podejść bez zapowiedzi i znajdzie się miejsce?
@inny_89: jutro wieczorem powinno być miejsce dostępne bez problemu. Duże stoły po lewej i prawej mają listwy z gniazdkami wmontowane w blat także do lapka idealnie :)
W poniedziałkowy wieczór powinno być spokojnie, chyba że trafi się jakaś zorganizowana grupa ale sporo osób chodzi tam czytać książki i pracować przy lapku