Wpis z mikrobloga

  • 26
#grubyoszust znowu ukochany streamer #boxcwel nagle spoko ziomek się zrobił
Dla atencjusza polaka też jakiś tam minimalny szacunek

Już przeżyłem tyle tych zmian stron przez chorągiewy wykopu, ale ta to chyba najgorsza z tych wszystkich dotychczas.
Trzeba będzie wrócić za jakiś miesiąc jak kochany Dana znowu wyrucha publikę i hur dur trzeba go zniszczyć ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#danielmagical #patostreamy
  • 7
  • Odpowiedz
@Dr_Riv: Dokładnie, knur od miesięcy ma w d* swoich widzów, przerywa streamy, hamuje dymy, wyłudza hajs i wymyśla kolejne kłamstwa.

Teraz za kilkadziesiąt tysięcy wyszedł na galę, dał się obić jakiemuś pozerowi, a dzieciaczki z tagu mało się nie posikają - "Brawo Dana! Dla mnie wygrałeś!" albo "Zasługujesz na szacunek za odwagę i za to co zrobiłeś!" Co on przepraszam zrobił? Pospacerował po macie? Popodpierał się na udach? Przyjął kilka lekkich "ciosów" od kolesia o 30kg lżejszego i o głowę niższego?

Smalca można by było szanować, gdyby jak Ozdoba po gali zadeklarował, że całą gażę odda na jakiś cel charytatywny, bo przynajmniej tym "odkupiłby" część win z przeszłości. Gdyby zadeklarował, że teraz zmienia kontent i nie będzie już rozpijał matki, niszczył psychicznie Jacy ani poniżał/wykorzystywał znajomych. A nie w sytuacji, gdy dla kolejnej kasy pazerny świniak odwala kolejną szopkę, po której znów mu odbije i w d* będzie miał swoich
  • Odpowiedz
@ReeZe: Nie mam pojęcia.

Rozumiem, że można od czasu do czasu włączyć jego streama i pośmiać się z głupoty tego kretyna, ale pojąć nie mogę co trzeba mieć we łbie, żeby robić z niego swojego idola, chwalić go w necie, wysyłać mu swoją kasę, itp. itd.

To tępy, pazerny oszust, który do niczego się nie nadaje. Nie umie gotować, sprzątać, nawet ustawić dobrze OBSa (bezbeki z YT Shore pokazały jak
  • Odpowiedz