Wpis z mikrobloga

Harry Kane - 5 goli
Romelu Lukaku - 4 gole
Diego Costa - 3 gole
Kylian Mbappe - 3 gole (i wywalczony karny)
.
.
.
.
.
Robert Lewandowski - 0 goli

Ale nie, przecież to nie są "typowe 9".

Wiecie dlaczego mają tyle goli ile mają? Bo nie #!$%@?ą tych farmazonów, tylko szukają okazji, a nie czekają na patelnię. Coś jak Costa z Portugalią, czy Mbappe przy dzisiejszym karnym. No ale wiadomo, to nie jego wina, w końcu nie ma mu kto podawać, by dobijał na pustaka.

Już widzę, jak Perez wydaje na niego 200 milionów na naszego króla karnych, kiedy ma takiego 19-letniego Mbappe, który nie czeka na 5 metrze, ale biegnie już od połowy, by sobie stworzyć sytuacje.

#mecz #reprezentacja #pilkanozna
  • 23
@LeBron_: @RoHunter: @buziol: za każdym #!$%@? razem xD #!$%@?, EKSPERCI na całym świecie stawiają Lewandowskiego w 11 największych rozczarowań, mówią, że grał gowno, nie zrobił nic i to na kolejnym turnieju, ale nie dla was xD kto tu jest Januszem xD
@RoHunter: nie chce mi się pisać elaboratu na ten temat. Fakty są takie, że widziałem jak jak Mbappe dzisiaj po prostu biegł od połowy i wywalczył karny. Lewandowski? Czekał na podanie. Widziałem dzisiaj kolejne strzały z dystansu, po których padały bramki. Lewandowski? Czekał na podanie. Także sorry, nie chce mi się #!$%@? na kilka stron by Janusz mnie potem wyzwał, że Lewy to Pan Piłkarz. Nawet piłkarski laik dostrzegłby różnice i
@RoHunter: @And7: fakt, tutaj mój błąd. Co nie zmienia faktu, że gość ma 19 lat, a nie jest bezużytecznym klocem w drużynie. Przy karbym pokazał, że wystarczy po prostu biec i to bez dryblowania po drodze. No ale racja, przecież poza nieumiejętnością zrobienia niczego bez podań, Lewandowski nie potrafi tez szybko biegać.
@bezbekpol: atak dziazla jak pomoc sie spisuje. Problem w tym ze nasza pomoc nie istaniala. Doslownie to byla 5ludzi szwedajaca sie po boisku. Grali taka padake ze nawet pazdan zaczal omijac ta linie podajac do napastnikow
@kodyak: Od napastnika takiej klasy jak Lewandowski oczekuje się, że czasem sam coś potrafi zrobić. Wspomniany Mbappe, który hurr durr nie jest typową 9...ok, ale gość wziął i przebiegł ponad połowę boiska PROSTO bez dryblingu. Minął z 4 zawodników drużyny przeciwnej i wywalczył karnego. Po prostu biegnąc.

Naprawdę, nie bez powodu zagranicą jest tak #!$%@?. Tam ludzie też są świadomi tego, że nie ma w reprezentacji partnerów jak w Bayernie, ale