Wpis z mikrobloga

Mireczki, dziś jedynym kompaktowym telefonem z możliwością płatności zbliżeniowych, przyzwoitą baterią i w miarę ok aparatem jest iPhone SE? Wyszło ostatnio coś podobnego na androidzie?
Telefon do dzwonienia, skype i messengera. Okazjonalnie jakieś zdjęcie i spotify. Ma działać płynnie i wytrzymać od rana do wieczora. Mam już patelnie ponad 5 cali i chciałbym od tego odpocząć.
A jeszcze jedno - jak działa skype na SE? Bo na androidzie z 3GB RAM potrafi zamulić niesamowicie, a i nie wszystkie powiadomienia się wyświetlają.

To jak? Warto kupić tego SE, czy lepiej dołożyć 10k i kupić coś przyzwoitego? ( ͡º ͜ʖ͡º)
#telefony #apple #android
  • 10
@FLOLPROBA: też kiedyś miałem, ale dziś ten compact to albo jakość już nie ta, albo rozmiar powyżej 5 cali
@TenTypDres: no właśnie widzę wersje 32GB za 1250 w emag. Tylko nie wiem czy warto, czy może polować na jakiś kupiony od operatora jeszcze w folii ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@TenTypDres absolutnie nie chodzi mi o abo lub mix. Chodzi mi o oferty na allegro gdzie ktoś bierze od operatora - oczywiście od tego który nie blokuje urządzeń - i sprzedaje na allegro. Tylko ciekawi mnie jak wtedy wygląda kwestia rękojmi i 2 letniej gwarancji.
@YebakaLesny: sadze ze kwestia gwarancji to sprawa taka iż musiałbyś kontaktować się za każdym razem z poprzednim właścicielem. To on tak na prawdę figurował będzie cały czas jako właściciel telefonu. Z drugiej strony za 1250 zł myśle ze spokojnie kupisz se 32 GB z folia tylko poszukaj w netach. Włącz ceneo czy coś i szperam Mirku
@YebakaLesny: to bierz myśle, sadze ze potem masz mniej problemu w razie czego niż kontakt i dogadywanie gwarancji z jakimś Januszem bądź Mirkiem, a wierz ze 1250 zł za ten telefon to przyzwoita cena ( ͡° ͜ʖ ͡°)