Wpis z mikrobloga

Jestem załamany #zalesie. Zamówiłem przez #allegro kabinę prysznicową bo stara już była brzydka i coś ciekło z pod brodzika. Jeszcze wczoraj dzwoniłem do sprzedawcy czy paczka wysłana bo chcę rozebrać stary prysznic i potwierdził że tak. Rano rozebralem starą kabinę, i przygotowałem miejsce na nową. Dwie godziny temu wyrwałem się z pracy bo kurier dzwonił że przyjedzie. Wniosłem razem z nim paletę na 1 piętro, dałem dodatkowo "na flaszkę" za pomoc i wróciłem do pracy. Teraz wróciłem... Rozpakowałem paletę i co ?... Brodzik miał być głęboki a jest płytki.. no ch.. trudno, ktoś się pomylił, przeżyję. Ale jak mam zamontować na półokrągły brodzik kwadratową kabinę jaką mi dołączyli tego już nie wiem :( Najgorsze to że jest po 18 i firma już nie pracuje. Coś czuję (dosłownie :) ), że do poniedziałku będę śmierdział :(.. no jestem załamany.
  • 5
@felixos: jeśli kupiłeś przedmiot niezgodny z opisem przysługuje Ci prawo rękojmi. Możesz złożyć reklamację u sprzedawcy i żądać wymiany kabiny prysznicowej na towar zgodny z opisem w ofercie, możesz też odstąpić od umowy. W przypadku problemów z zamowieniem możesz też skorzystać z naszego wsparcia pozakupowego.
@allegro_pl: Dzięki za zainteresowanie, wczoraj skontaktowałem się ze sprzedawcą (firma niedaleko, 60km). Podjechałem towar wymienili, koszty przesyłki oddali. Wszystko gra, prysznic złożony ( ͡° ͜ʖ ͡°)