Wpis z mikrobloga

@goth_pl: dobra widze ze trafilem na gothic spierdoxa czego sie totalnie tutaj nie spodziewalem xD
Sluchaj, to ze sobie tworzysz jakies swoje definicje z innymi gothami nie znaczy ze tak jest i nawet cie teraz wikipedia wyjasnila wiec nie wiem, czemu mnie meczysz.
  • Odpowiedz
@Jarmuzyd
Poza tym jak mówiłem idź powiedz rivetheadom, że są gothami. Swego czasu można było za to oberweać niezły oklep po mordzie. Przynajmniej w latach 90tych.
  • Odpowiedz
Sluchaj, to ze sobie tworzysz jakies swoje definicje z innymi gothami nie znaczy ze tak jest i nawet cie teraz wikipedia wyjasnila wiec nie wiem, czemu mnie meczysz.


@Jarmuzyd: to nie jest żadna moja definicja, tylko powszechnie znana w środowisku prawda. Tak jak metale muszą słuchać przynajmniej metalu by być metalami, punki muszą słuchać przynajmniej punk rocka, tak goci muszą słuchać przynajmniej gothic rocka. Że metal słucha też industrialu nie
  • Odpowiedz
@goth_pl: w kazdym srodowisku musi byc jakies fanbojstwo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tych porownan nie rozumiem, bo goci maja przeciez cala pod subkulture jaka sa cyber goci, po prostu to wszystko wyewoluowało na roznych plaszczyznach i teraz got gotowi nie rowny, ale do ogolnej subkultury ten industrial sie zalicza no i w definicjach jest to potwierdzone. (,)
a ze ktos sobie cos
  • Odpowiedz
o ze ktos forsuje swoja prawde sila nie znaczy, ze ma racje a wtedy kazdy szukal powodu do n-----------a sie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Jarmuzyd: to, że ktoś forsuje bzdety, że żeby być gothem wystarczy ubierać się na czarno i słuchać Glutenżela nie znaczy, że to prawda. Po kiego męskiego członka wywracać do góry nogami rzeczywistość i zaprzeczać, że goth to subkultura powstała na bazie muzyki
  • Odpowiedz
@Jarmuzyd:

Tych porownan nie rozumiem, bo goci maja przeciez cala pod subkulture jaka sa cyber goci,


Cybergoth to odrębna subkultura oparta wyrosła z rave i Industrial Dance Music (czyli gatunku pochodnego od industrialu) z wpływami Electronic Body Music. To, że mają w nazwie "goth" nie znaczy, że mają z fanami gothic rocka cokolwiek wspólnego. Wielu z nich nawet nie słucha gothic rocka. Do tego pastel goth i nu goth - też nie mają z fanami gothic rocka za wiele wspólnego bo to tylko style ubierania się. Nie
  • Odpowiedz
przeciez to wlasnie ciebie boli, bo idziesz pod prad definicjom po prostu i chyba boli cie dupsko, ze musisz forsowac swoja prawde. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Jarmuzyd: To ty idziesz pod prąd definicjom i rzeczywistości. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Jarmuzyd: Piszez, że trawa jest niebieska, a jak ci ktoś zwróci uwagę, że nie jest to piszesz mu, że mija się z rzeczywistością i go boli d--a, że tak to zilustruję obrazową metaforą. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@goth_pl: no ide pod prad tak jak np. wikipedia a wiara z reddita ma racje. xd
No bo jak mam nie pisac, ze sie ktos mija z rzeczywistoscia skoro nie wysyla mi zadnych zrodel i kieruje sie OPINIAMI ZE SRODOWISKA? XD Przeciez wiadomo, ze to jest mocne fanbojstwo i szukanie tylko sposobu jak sie dowartosciowac, w tym przypadku chec poczucia sie bardziej gothem od drugiego. Ja nie w----------m industriala do
  • Odpowiedz
No bo jak mam nie pisac, ze sie ktos mija z rzeczywistoscia skoro nie wysyla mi zadnych zrodel i kieruje sie OPINIAMI ZE SRODOWISKA?


Ale jakich ty źródeł potrzebujesz? Przecież to właśnie środowisko tworzy subkulturę. Może nie wiemy czym nasza subkultura jest i nie mamy prawa się na ten temat wypowiadać? Aby stwierdzić, że goth to ten kto słucha co najmniej gothic rocka nie trzeba mieć tytułu doktora nauk przyrodniczych ze specjalizacją subkultura gotycka. Jak powiem, że punk to ten kto słucha punk rocka a metal/metakhead to ten kto słucha heavy metalu to też muszę być fanbojem by coś takiego twierdzić, albo posiadać tyuł naukowy by być uprawnionym do wypowiadania się? Litości....

XD Przeciez wiadomo, ze to jest mocne fanbojstwo i szukanie tylko sposobu jak sie dowartosciowac,


Jakie
  • Odpowiedz