Wpis z mikrobloga

Plusujesz jezeli szanujesz go za to że zbudował drużynę która wywalczyła awans na euro, za 7 miejsce na euro 2016 i za awans na MŚ 2018, oraz za to że jego drużyna pierwszy raz w historii wygrała z Niemcami, niedługo po tym jak zdobyli tytuł mistrza świata. Za dobre lata dla polskiej piłki i za to że dał możliwość, wielu kibicom od bardzo dawna i wielu po raz pierwszy poczuć jak to jest kiedy drużyna wystepuje i walczy na turnieju dłużej niż tylko w trzech meczach.
#mecz #reprezentacjapolski
Pobierz
źródło: comment_6GkCZoZxlLyIa7Prgg8ZSkghybTyZBnK.jpg
  • 28
@KingRagnar: szanowałbym go, ale rozmienił się na drobne i ten szacunek w moich oczach utracił.. gratyfikacje za ME 2016 już otrzymali i to spore, nie możemy za stare zasługi ciągle chwalić
@KingRagnar: Szanuję PZPN za kadencji Bońka i Nawałki, wprowadzili profesjonalizm, PZPN zaczął się dobrze kojarzyć, nasza kadra itd.. doceniam to + sukces na ME 2016 i awans na mundial, nie ma we mnie nosacza i nie domawiaj sobie.. Czytasz jaka dogłębna krytyka spadła na MISTRZÓW ŚWIATA? Mam na myśli niemieckie media i kibiców. Gówno niemców obchodzi ich sukces w Brazylii, czy top3 od 2006 r. na wszystkich imprezach, liczy się teraz..
@KingRagnar: ale każdy ma na chwile obecną w dupie szacunek do loewa, wszędzie jest tylko 100% hejtów, ale w polsce polacy sami sobie przypisują złe cechy jako nasze własne, tak jakby w innych krajach one nie występowały xD przecież ich zrugali od góry do dołu, a u nas chce się wmówić, że nie było tak źle, jak na nas to ok, "wracamy z podniesioną głową".. Ogólnie szacunek jest, ale trudno o
@Guardis" Ogólnie szacunek jest, ale trudno o nim mówić w momencie gdy Nawałka kompromitował się kolejnymi wypowiedziami, szanowałem go za osiągnięcia, nie szanuje za kompromitację na MŚ." XDDDDD chyba o to mi chodziło w moim wpisie - o jego osiągnięcia a nie o wystep na mundialu, ale Ty nie tylko nie rozumiesz co pisze, ale też nie rozumiesz co sam piszesz xD