Wpis z mikrobloga

@whoru usunął mój wpis, bo napisałem w odpowiedzi na jego żenujący poziom humoru

Rozpoczęcie turnieju następuje 2 lipca 2018r. o godzinie 21:37


tak:
@whoru: Ale takie żałosne zagrywki to sobie mogłeś darować. Ile masz lat, 12?

https://www.wykop.pl/wpis/33203501/#comment-117166681

Z kim ja tu siedzę?
#szachy #wykopowyturniejszachowy ##!$%@? #grybezpradu #sport #rozrywka #wykop
  • 26
@whoru: Jak widzisz - serio, skoro miałeś aż taki ból tyłka, że ktoś śmiał zwrócić uwagę na twoje debilne zachowanie, że skasowałeś wpis to lepiej żeby osoby chcące wziąć udział w twoim turnieju o tym wiedziały. Ja podziękuję.

bo ktoś usunął ci wpis, który kompletnie nic nie wnosi

A co wniosło takie żałosne, ostentacyjne wybranie takiej, a nie innej godziny?

Poza tym wpisów nic nie wnoszących jest tam więcej, a ich
@FarmazonowyMsciciel: @Bethesda_sucks: jak dla mnie godzina jak każda inna. Jak by napisał start o 21:30 to by nikt się nie czepiał. Chyba że jest jakieś ukryte znaczenie którego nie znam ...
@whoru: Z drugiej strony jak rozgrywki mają się zacząć tego dnia i skończyć tego dnia to wolałbym na rozpoczęcie godzinę poranną, albo możliwość rozegrania gry w kolejnym dniu ...
@Bethesda_sucks: Ktoś poświęca swój czas (w domyśle będzie to raczej sporo czasu) na organizację sporego (pod kątem organizacyjnym) wydarzenia, w dodatku nie jest to osoba z przypadku, tylko ktoś, kto gra lepiej niż 98% uczestników tego turnieju, jego prawem jest określenie kwestii organizacyjnych, w tym również godziny startu. Czy to, że jego poczucie humoru Ci nie odpowiada jest wystarczającym powodem, żeby zrezygnować z fajnego wydarzenia, jakim będzie ten turniej?
Ktoś poświęca swój czas (w domyśle będzie to raczej sporo czasu) na organizację fajnego wydarzenia, w dodatku nie jest to osoba z przypadku, tylko ktoś, kto gra lepiej niż 98% uczestników tego turnieju, jego prawem jest określenie kwestii organizacyjnych, w tym również godziny startu.


@Retoryk: Oczywiście się z tym zgadzam, ale ten wpis jest reakcją na skasowanie mojego komentarza po tym gdy skomentowałem jego gimnazjalne zachowanie. Nie napisałem tam nic obraźliwego,
@Retoryk: z drugiej strony, ktoś chce wziąć udział w fajnym turnieju, ale organizator już na starcie trolluje część uczestników. Ja tam jestem niewierzący ale razi mnie taki typ poczucia humoru i rozumiem oburzenie kilku osób. A to, że zapewne jest lepszy od 98% uczestników nie oznacza, że pozostali z 2% nie zrezygnują, jeśli jakiekolwiek to ma znaczenie.